Cała prawda o niepełnej erekcji i zbyt wczesnym wytrysku

Polacy niechętnie mówią o swoich łóżkowych niepowodzeniach. Boją się kompromitacji oraz diagnozy: „Niestety, z Pana problemem nic nie da się zrobić. Przykro mi…”. To wielki błąd! Podstawowe zaburzenia erekcji oraz kłopoty z przedwczesnym wytryskiem można łatwo i właściwie raz na zawsze pożegnać. Dowiedz się, jak to zrobić…

 1. Problem z erekcją ma około 10% męskiej populacji. Występuje on w różnym wieku.
 2. Niepełna erekcja oraz zbyt wczesny wytrysk u młodych mężczyzn mają pochodzenie nerwicowe. Ich przyczyną pojawienia się jest zazwyczaj stres. U starszych mężczyzn niepełna erekcja jest następstwem wielu chorób oraz obniżenia poziomu hormonów płciowych.
 3. Tytułowe problemy pojawiają się przy próbie rozpoczęcia stosunku seksualnego (najczęściej nie są obserwowane przy innych aktywnościach seksualnych, na przykład podczas pettingu, czy w trakcie seksu oralnego).
 4. Niepełna erekcja oraz zbyt wczesny wytrysk są charakterystyczne dla mężczyzn zaangażowanych uczuciowo w związek z kobietą.
 5. Problemy te pojawiają się na skutek zbyt dużego napięcia seksualnego.
 6. Zanik wzwodu jest reakcją, która bardzo łatwo się utrwala. Im więcej niepowodzeń w tym zakresie doświadczy mężczyzna, tym trudniej będzie mu uniknąć syndromu „zamkniętego kręgu” niepowodzeń.
 7. W walce z tymi męskimi przypadłościami najważniejsza jest wyrozumiałość partnerki, która powinna wspierać swojego partnera i podchodzić do problemu jako do czegoś naturalnego, co już wkrótce przestanie być ich łóżkowym kłopotem.
 8. Niepełny wzwód nie przeszkadza w penetracji. Pomoc partnerki we wprowadzeniu członka w większości przypadków kończy się uzyskaniem pełnej erekcji.
 9. Czujesz, że penis mięknie? Zmieńcie pozycję!
 10. Problem z erekcją bardzo prosto zlikwidować, posiłkując się naturalnymi preparatami, zwiększającymi męskość. Propozycje wielu producentów znajdą Państwo w naszym sklepie. Polecamy szczególnie >>> Eron Plus / najsilniejsze obecnie na rynku tabletki na potencję.
 11. Przedwczesny wytrysk to problem mający swoje źródło w częstotliwości odbywania kontaktów seksualnych. W wielu przypadkach jest również dowodem na siłę oddziaływania danej kobiety na mężczyznę.
 12. Regularne stosunki, w ilości odpowiadającej potrzebom mężczyzny zazwyczaj pozwalają skończyć z problemem przedwczesnego wytrysku.
 13. Czasami przedwczesny wytrysk u mężczyzn powoduje duże napięcie, które prowadzi do utrwalenia reakcji. W takim wypadku warto wspomóc się naturalnymi preparatami pomagającymi w wydłużeniu stosunku (zwłaszcza miejscowymi maściami znieczulającymi). Kilka bardzo skutecznych propozycji znaleźć można u nas w sklepie >>> sprawdź.
 14. Na przedwczesny wytrysk dobrze działają stosunki w wodzie (na przykład w wannie, czy pod prysznicem), które obniżają siłę męskich odczuć.
 15. Czasami warto odwrócić na chwilę myśli od tego, co akurat przeżywasz. Przedwczesny koniec opóźni chwilowe „zapomnienie” o nagim ciele partnerki i przypomnienie sobie o jakimś czekającym Cię nieprzyjemnym obowiązku.
 16. Inną polecaną metodą na przedwczesny wytrysk jest odbywanie maksymalnie wielu stosunków, które doprowadzą mężczyznę do zmęczenia. Im częstsze kontakty, tym czas współżycia się zazwyczaj wydłuża.
 17. Wytrysk można opóźnić poprzez wolne i delikatne ruchy frykcyjne oraz robienie sobie krótkich przerw, podczas których członek powinien pozostać nieruchomy w pochwie.

10 komentarzy

 • Czasami największym wrogiem erekcji jest stres. U mnie w każdym razie tak było. Przez dłuższy czas nie chciałem się przed sobą przyznać, że mam problem, tylko unikałem współżycia. Ale w końcu żona mnie zmobilizowała i poszedłem do lekarza. Polecił mi Eron Plus, uspokoił, że to nie koniec świata, tylko stres. No i w zasadzie wszystko wróciło do normy odkąd biorę tabletki. Jedna tabletka przed i po kilkunastu minutach mam znowu silną erekcję

 • Ja niestety tak właśnie zareagowałem na stresy, że mi wszystko w sypialni zaczęło siadać w najmniej odpowiednim momencie. A ponieważ nie były to przypadki jednorazowe, więc poszedłem do lekarza po jakiś lek skuteczny. Polecił mi na początek suplementy,jestem bardzo zadowolony. Erekcja w pełni wróciła, a eronplus w porównaniu do innych leków na potencję – wystarczy kilkanaście minut i już mam pełną erekcję

 • 35 lat, wysportowany, zdrowo się odżywiam, prowadzę higieniczny tryb życia – nie palę, alkohol piję sporadycznie, wyniki badań mam wręcz idealne, a mimo wszystko mam problemy z erekcją… Moja żona zaczęła podejrzewać mnie o zdradę! Nic dziwnego.. W końcu od paru miesięcy unikałem seksu.. Wstydziłem się o tym rozmawiać. Wizyta u lekarza również nie wchodziła w gre. Musiałem coś z tym zrobić. Moje małżeństwo wisiało na włosku! Zdecydowałem się działać na własną rękę! Na szczęście żyjemy w XXI wieku i mamy Internet! Dzięki niemu trafiłem Eron Plus. To była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu! Działa natychmiastowo i daje pełną erekcję! W końcu moje życie intymne zaczęło istnieć, a żona? Jest w siódmym niebie!

 • Punkt 17 moim zdaniem – podstawa, najlepszy sposób na opóźnienie wytrysku, trzeba tylko umieć zapanować nad “pędem do orgazmu” i tyle

 • Beznadziejny wpis. Założe się że cąła lista została zamieszczona tutaj bez konsultacji ze specjalistą w tej dziedzinie. Punkt 17 kpina. Wpis wnosi nic a jedynie wprowadza w bład zakłopotanego czytelnika. Da się zwalczyć problem z niepełną erekcją bez pomocy “producentów”.

Zostaw komentarz