Produkty BSN dla sportowców w Vitalab!

BSN to marka, która powstała w 2001 roku z myślą o sportowcach oraz o osobach, którym nieobojętna jest ich budowa ciała. Oferuje zbiór najbardziej skutecznie działających produktów o naukowo potwierdzonych właściwościach. Szybko stała się liderem wśród producentów suplementów diety zwiększających energię oraz możliwości treningowe. Jej skuteczność jest mierzona faktem poprawy pozornie maksymalnych zdolności ludzkiego organizmu.

BSN to marka oddana również w 100% swojej filozofii, która stawia na innowacyjność, a nie powielanie. Producent ten oferuje grupę najlepiej sprzedających się suplementów diety dla sportowców: Nitrix, Cellmass, No-Xplode. Wszystko to sprawia, że właściwości marki doceniane są w licznych zestawieniach i konkursach. Produkty BSN dostępne są w ponad pięćdziesięciu krajach na całym świecie.

BSN No-Xplode – przed treningiem

Hit producenta suplementów dla sportowców. Zażycie przed treningiem gwarantuje dłuższą sesję oraz zdecydowanie lepsze efekty treningowe. Rezultat jest widoczny już w kilka minut po zażyciu. Preparat natychmiast zwiększa przepływ krwi oraz absorpcję kreatyny. Aktywny skład wpływa na poprawę fizycznej i psychicznej wytrzymałości. Organizm jest zdecydowanie bardziej wytrzymały, a zmęczenie wydaje się dużo mniejsze. Z No-Xplode Twoje treningi są dużo dłuższe i bardziej efektywne!

BSN Nitrix – wypełni Twoje mięśnie

Nowy produkt dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie w sklepie Vitalab zapewni niesamowite wypełnienie Twoich mięśni. BSN Nitrix polecany jest wszystkim sportowcom, którzy nie chcą czekać długo na efekty swoich ćwiczeń. Poprzez wzrost syntezy tlenku azotu, lepsze wchłanianie kreatyny i aktywizację syntezy białkowej otwiera drogę do aktywnego wzrostu masy mięśniowej. Wystarczy już jedna tabletka, by móc ćwiczyć dłużej i osiągnąć jeszcze lepsze efekty.

BSN Cellmass – zażyj po treningu

Dla tych, którzy nie chcą tracić czasu na długą regenerację po treningu powstał BSN Cellmass. Z tym produktem można łatwo zapomnieć o nieprzyjemnych zakwasach. Produkt w formie proszku zwiększa przyswajalność kreatyny. Jednak to nie wszystko. Poza uzupełnianiem niedoboru białka, Cellmass zwiększa również syntezę protein. Dzięki czemu pozwala być zawsze w formie i ćwiczyć na najwyższych obrotach!

Zostaw komentarz