NR-08 na łysienie

Z roku na rok producenci kosmetyków proponują nam nowe, innowacyjne rozwiązania. Jednak tylko niektóre z nich są w stanie zwrócić naszą uwagę i stać się prawdziwym bestsellerem. Powodem i zarazem przyczyną, dla których podbijają one rynek jest przede wszystkim ich wysoka skuteczność. Trafianie w sam środek najważniejszych problemów estetycznych współczesnego człowieka to doskonała recepta na sukces. NR-08 to preparat, który wygrywa walkę z łysieniem i co równie ważne czyni to w takim stylu, że nie powoduje żadnych skutków ubocznych, a o taki preparat wśród wielu działających bardzo inwazyjnie środków niezwykle trudno.

Czym się wyróżnia?

Preparat swoją skuteczność opiera przede wszystkim na bardzo dobrym rozprzestrzenianiu się aktywnych składników. Co z tego, że inne, konkurencyjne wyroby posiadają niepowtarzalny skład, który teoretycznie powinien hamować wypadanie włosów, jeśli aktywnie działające preparaty nie trafiają w źródło problemu? NR-08 jest inny. Jako preparat na łysienie wykorzystuje technologię liposferową, która pozwala na wnikanie preparatu w głębokie warstwy skóry oraz umożliwia działanie na przyczynę wypadania włosów. Ponadto dzięki pozostawianiu na naskórku warstwy ochronnej, NR-08 przeciwdziała wysuszeniu skóry głowy, co w konsekwencji skutkuje wystąpieniem łupieżu. Jego aktywne działanie opiera się również na ochronie przed podrażnieniami.

Jak działa?

Kosmetyk przede wszystkim jest uniwersalnym preparatem, który może być stosowany zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Jest doskonałym sposobem na walkę z różnego typu wypadaniem włosów, o różnym podłożu. Bardzo dobrze sobie radzi z procesem przerzedzania włosów na czubku głowy oraz na jej przedzie. Skuteczność preparatu warunkuje przede wszystkim walka z łysieniem o podłożu genetycznym. Rezultaty są widoczne z powodu oddziaływania na DHT – przyczynę łysienia. Poprzez blokowanie oddziaływania tego hormonu nie dochodzi do osłabienia cebulek i w konsekwencji do wypadania włosów. Wysokie stężenie Minoxidilu, bo aż 7% gwarantuje bardzo dobre efekty – nawet w przypadku bardzo szybko postępującego i zaawansowanego łysienia.

Zostaw komentarz