No-Scar na rozstępy

naturalny kosmetyk, krem o silnym działaniu rozjaśniającym i zmiękczającym oraz wygładzającym. Według zapewnień producenta doskonale radzi sobie z bliznami, które zmniejsza i wygładza oraz rozstępami, które pod jego wpływem stają się zdecydowanie mniej widoczne. Polecany jest również do użytku na skórę trądzikową. Sekret jego skutecznego działania tkwi przede wszystkim w podstawowym składniku – masie perłowej, która powstaje z wewnętrznej warstwy muszli ostryg. Krem jest również cennym źródłem wapnia, dzięki któremu preparat ten walczy z procesami starzenia się skóry. Dzięki obecności aminokwasów można mówić o szybkiej regeneracji skóry po użyciu kosmetyku.

Działanie
Krem, dzięki swojemu bogatemu składowi, wpływa na metabolizm komórek, aktywizując je do działania. Efektem jego działania jest wytwarzanie włókien kolagenowych oraz szybki wzrost i odnowa skóry.  Preparat rozświetla cerę, pozytywnie wpływając na jej wygląd. Nawilża skórę, eliminując jej pieczenie i napięcie.
No-Scar działa na rozstępy wywołane zarówno zmianami hormonalnymi, w okresie dojrzewania, jak i w trakcie ciąży. Można go stosować bez żadnych przeciwwskazań również w trakcie karmienia piersią. Jedynym warunkiem jest stosowanie preparatu na całkiem wygojone miejsce. Aplikacji należy poświęcić trochę uwagi. Każdorazowe nakładanie kremu należy połączyć z kilkuminutowym masażem (jest to warunek skutecznego oddziaływania kremu). Preparat może być bez problemu stosowany kilka razy w tygodniu.
No-Scar dostępny jest zarówno w formie kapsułek, jak aktywnie działającego kremu. Wybór  sposobu na rozstępy i blizny zależy tylko od klienta, jego oczekiwań oraz potrzeb.

Przeznaczenie
Poza leczeniem rozstępów krem warto stosować w celu zmniejszenia trądziku. Pozytywnie oddziałuje również na blizny po oparzeniach, zabiegach chirurgicznych, owrzodzeniach.

Opinie o kremie
Krem zdobywa dobre opinie za ładny zapach, dobrą konsystencję oraz wydajność – to jego bezsprzeczne zalety. Pewne kontrowersje wzbudza działanie kremu. W przypadku tego preparatu istnieje kilka skrajnych opinii na temat jego skuteczności. Większość osób, które zdecydowały się na jego stosowania potwierdzają jednak, że krem poprawia wygląd skóry, spłyca i rozjaśnia rozstępy, które są mniej widoczne. Trudno jednak oczekiwać, że po stosowaniu preparatu rozstępy znikną całkowicie.

Zostaw komentarz