Dieta na powiększenie biustu

Kobiety od wieków chciały i chcą podobać się mężczyznom. A nic przecież nie jest tak pożądanym elementem kobiety, jak właśnie jej piersi. To na ich temat ciągle rozmawiają mężczyźni. Nic więc dziwnego, że każda z nas chciałaby, by były one jak najładniejsze i co tu dużo mówić – w jak najbardziej odpowiednim rozmiarze.

Niestety, nie każda z nas została odpowiednio hojnie obdarzona przez matkę naturę. Jedne z nas narzekają, że mają tu i ówdzie za dużo, inne wręcz przeciwnie, oddałby wszystko za parę centymetrów więcej.

W jaki sposób sprawić, by powiększyć piersi choć o jeden numer większe?

Najlepsze byłyby odpowiednie ćwiczenia. Niestety, nie każda pani chętnie je wykonuje, a poza tym trzeba to robić stosując odpowiednie zasady, ponieważ łatwo można dorobić się asymetrii w tej dziedzinie, a nie o to przecież nam chodzi.

Lepszym sposobem jest zastosowanie odpowiedniej diety. Tak… to nie jest żaden żart.

Od dawna wiadomo, że kobiece piersi zbudowane są w większości z tłuszczów. Zatem, aby zapewnić odpowiednią wielkość naszych piersi trzeba uzupełniać tłuszcze. Jest to niezwykle ważne również z jeszcze jednego powodu. Otóż odpowiedni poziom tłuszczów w organizmie reguluje odpowiedni poziom gospodarki hormonalnej kobiety – w tym wypadku regulacja dotyczy poziomu estrogenu. Wiadomo również, że hormony mają niebagatelny wpływ na wielkość piersi.

W tym celu odpowiednia zapewne będzie jedna z jakiś tłustych diet – na przykład optymalna dieta doktora Kwaśniewskiego. Jest ona o tyle dobra dla naszego zdrowia, że zapewnia organizmowi duże ilości białka, a mało węglowodanów, które zwiększają tylko wskaźnik na naszej wadze. Dieta bogata jest również w zdrowe kwasy tłuszczowe zawarte między innymi w rybach, migdałach i oliwie z oliwek.

Ze względu na zbyt wysoki poziom niepotrzebnych węglowodanów unikać należy czekolady, a nawet kawy, czy napojów gazowanych. Z kawy należy zrezygnować również dlatego, nie zaburza ona gospodarkę hormonalną. Mimo zmniejszenia w diecie produktów o dużym stężeniu węglowodanów, to jednak należy zadbać o odpowiedni poziom cukru we krwi. Jest to bowiem ważne, by utrzymać w normie gospodarkę hormonalną. W trakcie stosowania diety można spróbować metod relaksacyjnych, a także ćwiczeń rozluźniających. Nie powinno się zjadać zbyt kalorycznych posiłków, ponieważ mimo iż nasze piersi się powiększą, to wraz z nimi powiększy się całe nasze ciało. Stosując kilka powyższych zasad można w prosty sposób powiększyć swój obwód w biuście.

Trzeba tylko uzbroić się w cierpliwość i nie oczekiwać cudów.

Zostaw komentarz

Chcesz mieć biust

2 rozmiary większy?!

Postaw na ProBreast Plus

probreastplus do vitalab