Zwiększenie potencji – w jaki sposób?

Możliwości seksualne mężczyzn, a co za tym idzie ich potencja wynikać będą przede wszystkim ze stanu zdrowia, zarówno tego fizycznego jak i psychicznego oraz cech wrodzonych i niejako przypisanych genetycznie. Oprócz tego jednak dużą rolę odgrywać będzie w tym przypadku indywidualna witalność i temperament danej osoby. Prawidłowo funkcjonujący mężczyzna powinien zachowywać swoją aktywność przez długi okres czasu, nawet do siedemdziesiątego, sześćdziesiątego roku życia.

Potencja seksualna sama w sobie jest zdolnością do pełnienia funkcji seksualnych, do działań i jednocześnie odczuwania przyjemności ze stosunku i jego kontynuacji od samego początku do momentu wytrysku, czyli jest ona jednocześnie zdolnościom do zapłodnienia. Problemy z potencją będą przejawiały się przede wszystkim w trudnościach z wystąpieniem podniecenia o tle seksualnym, niemożliwość odbycia stosunku, co wywoływane jest przez zaburzenia erekcji, czy też niezdolności dostarczeni rozkoszy swojej partnerce, co może być spowodowane zbyt wczesnym wytryskiem. Problemy te przejawiają się także w niezdolności zapłodnienia partnerki. Wszystkie z tych czynników mogą być uwarunkowane schorzeniami, jednak bardzo często posiadają podłoże psychogenne.

Wielu mężczyzn zastanawiać będzie się jakie sposoby na potencję będą najlepszymi i które z nich dadzą gwarancję poprawy jakości odbywanych stosunków oraz ich przedłużenia. Istotne jest z pewnością to z jaką kobietą miejsce ma stosunek, czy pomiędzy dwoma osobami występuje uczucie i partnerstwo. Istotna jest wspólnota myślowa oraz wspólnota na płaszczyźnie uczuciowej, co z pewnością będzie ułatwiało partnerowi odbycie satysfakcjonującego stosunku pomimo zaburzeń potencji.

W przypadku jednak kiedy problemy z potencją nie ustępują wtedy czas pomyśleć o jakiejś terapii. Na rynku znaleźć będziemy mogli różnego rodzaju tabletki na potencję, gdzie większość z nich to pochodne, czy też bazujące na składzie Viagry preparaty, które mają działanie okresowe zależne od wielkości przyjętej dawki. Zastosowania takie nie będą jednak zadowalające, z tego też powodu warto skonsultować się ze specjalistą, urologiem, andrologiem, czy też seksuologiem, gdzie wszyscy z nich z pewnością będą posiadali pojęcie i wiedzę pozwalające na skuteczne zwalczenie albo zredukowanie problemów wiążących się z zaburzeniem potencji.

Specjaliści tacy dodatkowo będą mogli nam pomóc zwalczyć wiele innych problemów związanych między innymi z zbyt szybkim wytryskiem, problemami z erekcją, czy na przykład niesatysfakcjonującą wielkością penisa. Jako, że problemy z potencją w większości przypadków mają podłoże psychogenne korzystne będzie także skorzystanie z wizyty u psychologa, czy też szczera rozmowa z partnerką dotycząca tego wstydliwego problemu. Problemy z potencją dotykać mogą podeszłych już w wieku staruszków, osób schorowanych, jak i młodych i silnych mężczyzn znajdujących się w pełni możliwości, przynajmniej na pierwszy rzut oka. Skuteczna terapia, czy też pomoc nie tylko da możliwość pozbycia się samego problemu zaburzeń potencji, ale jednocześnie wpłynie na jej zwiększenie i to dosyć duże.

3 komentarze

  • moim zdaniem wszystkie suple to jedynie dodatek, najpierw nalezy przyjrzec sie diecie (pod kątem zawartej w niej chemii) i stylowi życia, potem można ew. pomagać sobie suplementami, a nawet najlepszy suplement nie załatwi wszystkich problemów jeśli nie zrobi się czegoś ze swoim życiem

  • Moim sposobem na zwiększenie potencji sa naturalne suplementy diety. Ostatnio spróbowałem NoEND. Skład w pełni naturalny, bez zbędnej chemii jak w innych. A działa świetnie. Można TO robić jak tylko się zachce i to wiele razy pod rząd! Polecam Wam Panowie i Waszym partnerkom!

Zostaw komentarz