Maść z mocznikiem na rozstępy

Rozstępy to jedna z częściej spotykanych dolegliwości wśród pań. Pomimo tego, że zmaga się z nimi wiele kobiet to wszystkie z nich będą wstydziły się z tego powodu i próbowały usilnie je zamaskować. Możliwe, że nie zdają sobie sprawy ile istnieje skutecznych sposobów walki z rozstępami, które nie tylko redukują istniejące już zmiany skórne, ale jednocześnie zapobiegają powstawaniu nowych. Nie czekaj i zainteresuj się problemem rozstępów już dziś, w przypadku jeśli zrobisz to za późno szanse na ich pozbycie się będą wręcz nikłe.

Na rynku spotkać będziemy mogli się z różnego rodzaju ofertami i propozycjami środków, metod oraz sposobów, które mają nam w szybki i wygodny sposób pomóc zwalczyć rozstępy, nie wszystkie z nich jednak to czynią. Przeglądając internet możemy natknąć się w ostatnich czasach na bardzo tani i jednocześnie skuteczny sposób zapobiegania rozstępom – a mianowicie maść zawierającą mocznik. Takowe kremy dostać możemy tylko i wyłącznie na receptę w aptece, a ich główne zastosowanie jest z grubsza inne, między innymi związane z zapaleniem skóry, czy też mieszków włosowych. Głównym zadaniem mocznika jest zatrzymywanie dużej ilości wody w organizmie. Wiązało będzie się to z faktem dobrego nawilżania skóry, co powoduje, że staje się ona miękka oraz elastyczna.

Stosując tą maść zauważymy, że rozstępy nie ulegają zaczerwienieniu oraz rozrastaniu w przypadku naciągania kolejnych partii ciała oraz partii skórnych, a poza tym te najświeższe znikają jak za dotknięciem magicznej różdżki. Stosując maść z mocznika nie będziemy musieli się przejmować pojawianiem nowych rozstępów, gdyż mamy pełną gwarancję, że to nie nastąpi. Jedynie co musisz zrobić to regularnie, przeważnie rano i wieczorem smarować te powierzchnie ciała, które najbardziej zagrożone są powstawaniem rozstępów.

Kolejnym wielkim plusem jest koszt tej maści. Za stumililitrową tubkę specjalnych kremów przeznaczonych bezpośrednio do usuwania rozstępów zapłacić musielibyśmy około kilkudziesięciu złotych, ta maść natomiast kosztuje zaledwie pięć. Maść ta jednak nie jest standardową i jest bezpośrednio przygotowywana przez aptekarza według zaleceń posiadanych na recepcie.

Nie próbuj jednak sam przygotowywać tej maści, jest to zadanie przeznaczone tylko i wyłącznie dla aptekarza. Źle dobrana proporcja składników będzie mogła spowodować tak naprawdę niewiadome skutki, które mogą wywoływać różnego rodzaju efekty uboczne.

Jak widać najprostsze rozwiązania są czasami najlepszymi, co potwierdza między innymi ilość zadowolonych osób korzystających z maści z mocznikiem. Dla osób ciekawych dlaczego produkt ten cały czas nie znajduje się w masowej sprzedaży i nie jest reklamowany jako cudowne meritum na rozstępy to odpowiedź jest bardzo prosta – z powodu swojego składu jest on lekiem, który otrzymać możemy tylko za okazaniem recepty.

Zostaw komentarz