Jak dokonać wyboru implantów powiększających piersi?

Samo zdecydowanie się na chirurgiczne powiększenie piersi i wszczepienie implantów nie jest wszystkim, kobiety często nie zdają sobie sprawy, że jedną z najważniejszych decyzji jest wybranie odpowiedniego rodzaju implantów. Implanty piersiowe najczęściej dobierać będzie się biorąc pod uwagę budowę ciała pacjentki oraz jej oczekiwania co do samego zabiegu. Lekarze służą swoją pomocą przy wyborze odpowiedniego implantu, jednak to kobiety same podejmują ostateczną decyzję. Na rynku istnieć będą zasadniczo tak naprawdę dwa rodzaje wszczepianych implantów, a mianowicie wypełniane żelem oraz wypełniane roztworem soli fizjologicznej.

Powiększanie biustu to mimo wszystko całkiem poważna decyzja, jego konsekwencją będzie bowiem zmiana wyglądu i budowy jednego z ważniejszych elementów kobiecego ciała. Wybór implantu powinien być więc dokonany rozsądnie i odpowiedzialnie. Operacje powiększania piersi są dosyć kosztownymi, jeśli zdecydujemy się na implanty wypełnione solą fizjologiczną wtedy koszty całego zabiegu spaść mogą nawet o kilka tysięcy złotych, gdyż tego rodzaju wszczepiane pod skórę wkładki są najtańszymi. Z drugiej jednak strony droższe, wypełnione żelem implanty w dotyku przypominać będą naturalną tkankę piersi i będą układały się o wiele lepiej, dając więcej możliwości nadania kształtu piersiom.

Zabiegi powiększania piersi są cały czas tak kosztownymi, że nie powinniśmy próbować redukować kosztów poprzez wybór tańszych implantów. Powinniśmy się kierować przede wszystkim ich jak największą jakością, materiałem wykonania oraz kształtem. Z pewnością warto zaufać lekarzowi chirurgii plastycznej, który jest ekspertem w tejże dziedzinie i mimo wszystko najlepiej będzie wiedział, jaki kształt piersi będzie najlepiej odpowiadał danej kobiecie i idealnie zgrywał się z resztą jej ciała – w końcu takowe zabiegi to jego chleb powszedni.

Jeśli chcemy poprawić wygląd, kształt i wielkość naszego biustu, a nie umiemy zdecydować się na operację plastyczną wtedy warto sięgnąć po naturalne metody, zabiegi w gabinetach kosmetycznych i różnego rodzaju specyfiki, które będą miały za zadanie podniesienie linii biustu oraz wpłynięcie na jego optyczne powiększenie.

Zostaw komentarz

Chcesz mieć biust

2 rozmiary większy?!

Postaw na ProBreast Plus

probreastplus do vitalab