Czy możliwe jest pogrubienie penisa?

Mężczyznom przeważnie zależeć będzie na zwiększeniu długości penisa – czy zastanawiałeś się jednak kiedyś, czy możliwe jest wpłynięcie na jego obwód? Logicznie myśląc stosowanie różnego rodzaju ćwiczeń oraz tabletek na wydłużenie prącia powinno analogicznie także powodować jego rozrost na szerokość. Z pewnością tak się dzieje, efekty są jednak raczej nikłe. W przypadku kiedy zależeć będzie nam na bardziej efektywnej poprawie obwodu penisa będziemy musieli sięgnąć po inne sposoby.

Pogrubianie penisa w największej liczbie przypadków odbywało się będzie przy wykorzystaniu możliwości dzisiejszej chirurgii. Jest to zabieg bardzo szybki i mało skomplikowany, a efekty będą wręcz natychmiastowe. Pogrubianie penisa powoduje jego optyczne powiększenie automatycznie. W zasadzie grubość jest o wiele ważniejszą, gdyż w czasie stosunku nie chodzi wcale o długość prącia, ale właśnie o jego obwód, gdyż penis posiada wtedy o wiele lepszą styczność ze ściankami kobiecej pochwy i wpływa bardziej na jej stymulację.

Takowe zabiegi wykonywać można na kilka sposobów. Pierwsza wersja będzie zakładała wykorzystanie tkanki tłuszczowej, którą pobiera się z innej części ciała. Pierwszy tego rodzaju zabieg przeprowadzony został na początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Metoda ta do dzisiaj jest bardzo często stosowaną pomimo tego, że udało się już odkryć inne o wiele lepsze i skuteczniejsze metody. W przypadku takowego zabiegu bezpośrednio pod skórę penisa wszczepiało będzie się pobraną na przykład z brzucha, czy też ud niepotrzebną warstwę tłuszczu. Po takowym zabiegu oczekiwać będzie można na pięćdziesięcioprocentowy przyrost szerokości, który utrzymywał będzie się przez długie lata.

Kolejna z opcji to wykorzystanie specjalnego i syntetycznego żelu do pogrubienia prącia. Efekty będą zbliżone do metody opisywanej wcześniej, jednak w przypadku żelu penis wyglądał będzie o wiele lepiej nawet po wielu latach od wykonania zabiegu. Oprócz tego możemy wyróżnić jeszcze inną dużą zaletę, a mianowicie w przypadku tejże metody nie będzie mowy o konieczności ingerowania w organizm pacjenta i pobierania z jego ciała tkanek. Przy wykonywaniu tego zabiegu konieczne jest tylko drobne znieczulenie penisa. W ten sposób pacjent ma możliwość kontrolowania jaka ilość żelu zostaje wstrzyknięta i w przypadku jeśli uzna, że jest ona odpowiednią wtedy zaprzestaje się podawania kolejnych jego dawek.

W przypadku zarówno jednego jak i drugiego zabiegu specjaliści będą zalecali wstrzemięźliwość seksualną przez okres około dwóch tygodni, im dłuższy czas tym lepiej. Efekty natomiast zależne będą także od pracy organizmu samego pacjenta. W przypadku jeśli nie posiada on żadnych uchybień zdrowotnych, ani przewlekłych chorób wtedy efekty będą jak najbardziej zadowalające.

Jeśli chodzi o inne równie skuteczne metody wpływające na pogrubienie penisa raczej takowych nie znajdziemy, zarówno ćwiczenia jak i tabletki oraz kosmetyki nie dadzą nam nawet porównywalnych, czy też przybliżonych wyników. Samego zabiegu nie musimy się obawiać, gdyż w jego przypadku nie może dojść tak naprawdę do żadnego rodzaju powikłań.

Zostaw komentarz