Wydłużanie penisa

Chociaż rzadko się o tym mówi to większość mężczyzn, a według najnowszych danych około sześćdziesięciu procent z nich, będzie posiadało kompleksy i odczuwało dyskomfort z powodu długości swojego prącia. Duża część z mężczyzn porównując swoje penisy z tymi należącymi do bohaterów filmów porno odczuwa, że ich „sprzęt” nie będzie w stanie zadowolić partnerki. W niektórych przypadkach obawy są niepotrzebne, jednak jeśli problem ma spędzać nam sen z powiek wtedy może warto spróbować mu zaradzić.

Na szczęście dla mężczyzn zamartwiających się z powodu długości penisa istnieje wiele metod, środków oraz sposobów, które mają wpłynąć na jego długość oraz wydłużenie. Oprócz tego bardzo często będą one wpływały także na zwiększenie potencji, erekcji oraz siły wytrysku i tak dalej. Niektóre z nich wymagać będą od nas odrobiny samozaparcia, czy też zmienienia stylu życia, inne natomiast po prostu będą działać bez naszego wkładu.

Bardzo popularne będą przede wszystkim naturalne metody powiększania penisa – będą to przede wszystkim ręczne ćwiczenia, które pozwolą na wizualne zwiększenie prącia. Metody te znaleźć będziemy mogli w publikacjach internetowych, czy też w fachowej literaturze. W większości przypadków spotkamy się z takimi ćwiczeniami jak jelqing (wpływające także na prostowanie penisa) oraz ćwiczenia rozciągające ten organ płciowy.

Oprócz tego polecane są różnego rodzaju specyfiki, kremy oraz leki, których efektem działania będą właśnie dodatkowe centymetry naszego penisa w zwodzie. Tabletki będą dawały najlepsze efekty, gdzie w czasie miesięcznej kuracji nasz penis może zwiększyć się o kilka centymetrów. Z drugiej jednak strony będą one mogły wywoływać niepożądane skutki oraz reakcje naszego organizmu, jeśli nie musimy nie faszerujmy się więc tabletkami.

Tymczasowym, jednak coraz bardziej popularnym rozwiązaniem jest stosowanie pompki do penisa, która działając na zasadzie pompy próżniowej i zasysania będzie wpływała na wpompowanie większej ilości krwi do prącia i przez to także na jego optyczne powiększenie się.

Zostaw komentarz