Techniki przedłużania stosunku

Seks jest jedną z bardziej lubianych fizycznych przyjemności dla większości ludzi. Duży odsetek ludzi, chodzi tutaj przede wszystkim o mężczyzn, posiada problem ze zbyt wczesną erekcją co niewątpliwie skraca czas stosunku. Obecnie na rynku dostępne są różne środki pozwalające na wydłużenie jego czasu, jednak po co faszerować się różnego rodzaju środkami, kiedy istnieją naturalne techniki przedłużania stosunku.

Umiejętność przedłużenia aktu seksualnego oraz jednocześnie doprowadzenie do wielokrotnego szczytowania polegała będzie przede wszystkim na przyhamowaniu podniecenia w odpowiednim momencie na krótki okres czasu. Powoduje to nie dojście do ejakulacji i przygotowanie się do następnego orgazmu, który zazwyczaj nadchodzi już z o wiele większą siłą. Istotną rolę odgrywać będzie tutaj mimo wszystko nie sama technika, ale przełamanie dążenia do ejakulacji i przekonania, że wytrysk jest równoznaczny z orgazmem. Bardzo przydatne w tym przypadku będzie stosowanie różnego rodzaju ćwiczeń mających na celu rozwinięcie mięśni odpowiedzialnych i powiązanych z narządami seksualnymi. Ćwiczenia nie będą od nas wymagały żadnego większego zaangażowania i są raczej prostymi, tak że każdy może spróbować swoich sił.

Jedną z bardziej znanych i polecanych technik przedłużania stosunku jest z pewnością ta wykorzystująca mięsień kegla. Wymagane będzie odpowiednie wytrenowanie, jednak efekty z pewnością będą zadowalającymi. Odpowiednio wytrenowany mięsień będzie dawał mężczyźnie możliwość pełnego kontrolowania ejakulacji. Sposobów na jego wytrenowanie jest kilka i to my sami powinniśmy wybrać sobie ten najbardziej odpowiedni i optymalny dla nas.

Pierwszy z wariantów opierał będzie się na wykonywaniu silnych i mocnych skurczów, które powstrzymują ejakulację, inny natomiast będzie polegał na serii szybko następujących po sobie przykurczów właśnie mięśnia kegla. Istotny element każdej z tych technik to jednoczesne wykonywanie głębokich wdechów, które w zależności od stopnia podniecenia powinny być dłuższe oraz głębsze.

1 Komentarz

Zostaw komentarz