Naturalne sposoby powiększenia biustu

naturalne powiększanie piersi? To pytania, która stawia sobie każda kobieta, niezadowolona z wyglądu swojego biustu. Sam temat to rzeka w której znaleźć możemy najróżniejsze argumenty za i przeciw powiększaniu piersi. Od bałwochwalczych opisów zalet dużego biustu, aż do stwierdzeń typu „męski, szowinistyczny pomysł”. My postaramy zająć się tematem, trochę bardziej w obiektywny i wyważony sposób.

Nie będziemy tutaj pisać o operacjach, gdyż to przede wszystkim drogie przedsięwzięcie, a do tego inwazyjne. Postaramy się pokazać, że jakie istnieją metody naturalnego powiększania piersi. Wiadomo, skalpel, daje 100% pewności, że Twój biust się zmieni (oczywiście pytanie brzmi, na lepsze czy na gorsze). Ale również stosowanie naturalnych metod, może skończyć się sukcesem.

Na początek mieszanka ziołowa, sprzedawana w postaci kozieradce pospolitej. Herbata z jej kiełków, pita regularnie, ma ponoć działanie powiększające piersi.

Istnieją również żele, które można zastosować do naturalnego powiększania biustu. W ich przypadku trwa spór specjalistów, o skuteczność ich działania. Jednym z takich preparatów jest Bust Booster. Jednak, nawet sam jego twórca się ubezpiecza, bo na ulotce reklamowej można znaleźć informacje, że żel ten ujędrnia biust. To z kolei sprawia wrażenie, że jest on większy. Natomiast jest to efekt krótkotrwały – bądź, aby być precyzyjnym – zależnym od czasu stosowania produktu.

Oczywiście oprócz preparatów w naturalnym powiększaniu piersi, stosować można specjalną grupę ćwiczeń. Generalnie, ich głównym zadaniem jest poprawienie jędrności biustu. Skutkiem ma być podobnie jak przy użyciu wspominanego żelu, optyczne jego powiększenie. W sieci zamówić możemy pełno książek z zestawami takich ćwiczeń, natomiast warto wiedzieć, że nawet zwykłe i prozaiczne brzuszki, mogą paniom pomóc w powiększeniu biustu.

Zalety naturalnych metod? Przede wszystkim kontrola, którą posiadamy. To od nas zależy jak gdzie i kiedy chcemy zmieniać kształt i wielkość biustu. Zawsze też kurację można przerwać. I nic to nas nie kosztuje, w przeciwieństwie do operacyjnej korekcji piersi.

Zostaw komentarz

Chcesz mieć biust

2 rozmiary większy?!

Postaw na ProBreast Plus

probreastplus do vitalab