Ile kosztuje powiększanie biustu?

Wiele kobiet w dzisiejszych czasach decydować będzie się na powiększanie piersi. Jest to swojego rodzaju moda, ale także możliwość korzystania z najnowszych rozwiązań techniki, która daje szansę pozbycia się kompleksów oraz cieszenia z wydatnego oraz atrakcyjnego biustu. Efekty może i są zachwycające jednak operacje tego rodzaju są bardzo drogimi i ich cena wraz z zakupem wkładek sylikonowych, gdzie koszty pokrywa klientka, samo jego przeprowadzenie oraz doliczenie kosztów wszystkich badań wahać będzie się w przedziale od siedmiu do około piętnastu tysięcy złotych.

Różnica w cenie jest ogromna, można więc zadać pytanie dlaczego? Zależeć będzie to od wielu różnorakich aspektów. Przede wszystkim pod uwagę wziąć trzeba to w jakiej klinice przeprowadzany będzie zabieg, jej renoma oraz marka odgrywa tutaj bardzo ważną rolę. Kolejny z aspektów to lekarz chirurgii plastycznej, który zabiegu się podejmuje im bardziej popularny jest i chwalony przez zadowolone klientki tym bardziej windować będzie ceny w górę. Do tego doliczyć musimy koszt zakupienia implantów, co także wliczane jest w cenę. Oczywiście implanty mogą być różne – najtańsze z nich kosztować będą od kilkuset złotych w górę, najdroższe wahać natomiast będą się w okolicach kilku tysięcy złotych. Często ich cena zależna jest także od kształtu jaki przybierają oraz od ich rozmiarów. Pozostałe koszty, które wydają się już śmiesznymi przy tych wcześniej wymienionych to wszystkie powiązane z koniecznością przeprowadzenia badań przed przystąpieniem do zabiegu, gdzie ich cena wahać będzie się w przedziale kilkuset złotych. Koszt powiększania piersi jak widać wcale nie będzie taki niski – musimy sobie więc postawić zasadnicze pytanie, czy naprawdę tak bardzo nam na tym zależy.

Zabiegi na powiększanie biustu wykonywane są w klinikach chirurgii plastycznej w całej Polsce. Możemy wybrać jedne z najtańszych, jednak z drugiej strony w przypadku takowych zabiegów powinniśmy stawiać na jakość, a nie na cenę. Mówiąc kolokwialnie, jeśli decydujemy się na wsadzenie dobrych kilku tysięcy złotych w swoje piersi, to lepiej dołożyć kilka kolejnych, aby mieć gwarancję rzetelności oraz profesjonalizmu podczas wykonywanego zabiegu i jak najlepszych efektów.

1 Komentarz

  • ceny są rózne, ale najtaniej i najlepiej powiększa piersi doktor Daniel Furmanek z czeskiego Trzynca za Cieszynem. ma pełno zadowolonych Polek (w tym mnie i moją znajomą), operuje tanio i perfekcyjnie.

Zostaw komentarz

Chcesz mieć biust

2 rozmiary większy?!

Postaw na ProBreast Plus

probreastplus do vitalab