Czy wielkość penisa naprawdę ma znaczenie?

Większość mężczyzn uważa, że im dłuższy jest ich penis tym bardziej atrakcyjnymi będą w oczach potencjalnych partnerek. Oczywiście pewna długość jest wręcz wymaganą, jednak tak naprawdę żaden z mężczyzn, czy też ich przytłaczająca większość nie jest zadowolona z rozmiarów swojego przyrodzenia. Tak naprawdę nie będzie miało to jednak znaczenia, tylko niewielka grupa kobiet jako kryterium przy wyborze partnera będzie zwracała uwagę na długość jego prącia.

Szczerze trzeba przyznać, że mężczyźni posiadają obsesje na punkcie swoich penisów. Większość mężczyzn żyje w ciągłym stresie oraz przeświadczeniu że ich przyrodzenie nie jest niestety odpowiednio dużym. Niewielu z nich jednak wie, że badania wykazują, że wielkość penisa to przeważnie piętnaście centymetrów w zwodzie, a wielkość taką osiągać będzie prawie każdy zdrowy mężczyzna.

Co do znaczenia wielkości penisa istnieje wiele sprzecznych głosów. Jedni twierdzą, że im jest on większy tym większe zadowolenie sprawiać będzie stosunek partnerce, będzie ona o wiele lepiej stymulowaną, a oprócz tego istnieje możliwość uprawiania seksu w o wiele większej liczbie pozycji. Z drugiej jednak strony podnoszone są głosy, że najbardziej unerwione ośrodki kobiecej pochwy znajdują się w pierwszych jej centymetrach, sama łechtaczka jest także bardzo wrażliwą, dodatkowe centymetry powyżej dziesięciu nie będą odgrywały już tak znaczącej roli.

Tak naprawdę wielkość penisa będzie miała znaczenia, ale przede wszystkim dla samych mężczyzn, którzy dzięki temu są w stanie poprawić swoje własnego ego, wzrasta oprócz tego poczucie ich wartości i pewność siebie podczas kontaktów seksualnych. Jeśli sądzimy, że nasz penis jest za mały nie musimy się załamywać, gdyż na rynku istnieje wiele środków i kosmetyków pomagających w jego powiększeniu, a oprócz tego możemy spróbować ćwiczeń mających na celu większych potencję, zmaksymalizować orgazm oraz jednocześnie doprowadzić do optycznego zwiększenia się naszego prącia – co jest chyba jednym z głównych celów.

Zostaw komentarz