Metody przedłużania stosunku

Wielu mężczyzn ocenia swoja męskość na podstawie tego, jak długo mogą prowadzić igraszki w łóżku zanim skończą. Choć obecnie w sklepach jest wiele produktów, które mogą wydłużyć stosunek, najlepszym sposobem na to jest praca nad własnym ciałem i umysłem.

Technika przedłużania stosunku płciowego przy pomocy mięśnia Kegla wymaga odpowiedniego jej przetrenowania, aby uzyskać oczekiwany sukces. Mocny mięsień Kegla umożliwia mężczyźnie pełną kontrolę nad ejakulacją.

Uzyskanie kontroli możliwe jest na trzy sposoby, z których każdy jest skuteczny, jednakże mężczyzna powinien, sprawdzić, który sposób jest najbardziej dla niego optymalny.
Wariant pierwszy przewiduje wykonanie jednego, długiego mocnego skurczu powstrzymującego ejakulację, lub dwóch skurczów średniej mocy (wariant drugi), zaś w wariancie trzecim wykonanie serii kilku następujących po sobie szybkich skurczów.

Istotnym elementem towarzyszącym skurczowi jest jednoczesne wykonanie bardzo głębokiego wdechu, który powinien być tym głębszy i dłuższy, im wyższy stopień podniecenia odczuwa mężczyzna. W chwili wykonywania wdechu należy wstrzymać na kilka sekund ruchy frykcyjne prącia w pochwie.
Kontrola wytrysku z wykorzystaniem kurczliwości mięśnia Kegla wymaga pełnej kontroli mężczyzny nad kurczliwością tego mięśnia.
Ostatnim istotnym elementem kontroli nad wytryskiem jest otwarcie oczu w momencie kurczenia mięśnia. Większość ludzi, w momencie zbliżającego się orgazmu zamyka instynktownie oczy.

Tymczasem, aby ta metoda zadziałała podczas kurczenia mięśnia Kegla należy mieć oczy otwarte. Mężczyźni często zapominają o tym ostatnim warunku, co skutkuje niepowodzeniem.

Należy być świadomym faktu, że zbliża się orgazm. Wtedy dobrze jest zatrzymać się i wycofać się z ciała partnerki, zanim osiągnie się ten punkt.

Jeżeli nie pomoże ani kontrola ciała, ani umysłu należy skorzystać z chemicznych lub ziołowych wspomagaczy, takich jak: tabletki, spraye, pianki, żele.

Zostaw komentarz