Koszt powiększenia biustu

Powiększenia piersi dokonuje się poprzez wszczepienie implantów piersiowych. Obecnie stosuje się implanty wypełnione solą fizjologiczną (solne) lub żelem silikonowym (silikonowe), mogą one mieć różną wielość i kształt, np. mogą być okrągłe lub naturalne jak kropla. Ich wielkość rodzaj i kształt dobierany jest w zależności od kształtu piersi pacjentki przed zabiegiem, budowy klatki piersiowej oraz życzenia pacjentki.

Podczas powiększania piersi implanty umieszcza się pod gruczołem piersiowym lub pod mięśniem (takie umiejscowienie implantów pozwala na prawidłową pracę gruczołu piersiowego w czasie ciąży i karmienia).

Wszczepienie implantów odbywa się poprzez dwa cięcia długości kilku centymetrów umiejscowione w fałdach podsutkowych, które są niewidoczne w normalnych warunkach.

Inna lokalizacja cięć to okolica pachy lub na granicy otoczki brodawki sutkowej.

Zabieg trwa około 1,5 godziny.

Koszt operacji powiększenia piersi to około 10000zł – 12000zł w przypadku zastosowania okrągłych implantów piersiowych. Nieco droższy jest zabieg z wykorzystaniem wkładek anatomicznych, przy których koszt operacji wynosi 13000zł – 15000zł.

Rozróżnić można:

powiększenie piersi: 12000 – 14000 zł (w zależności od producenta i typu implantów) – w tym cena zabiegu, implantów, znieczulenia ogólnego, pobytu w klinice (1 doba), opatrunków i wizyt kontrolnych

powiększenie z podnoszeniem: 13000 – 15000 zł
(w zależności od producenta i typu implantów) – w tym cena zabiegu, implantów, znieczulenia ogólnego, pobytu w klinice (1 doba), opatrunków i wizyt kontrolnych

Wspomniane ceny obejmują:
– zabieg w znieczuleniu ogólnym,
– wkładki piersiowe,
– dobę pobytu w klinice,
– całą opiekę pooperacyjną,
– opatrunki i biustonosz pooperacyjny.

Ostateczny koszt operacji powiększania piersi zależy więc od typu oraz wielkości implantu piersiowego jaki i metody jaką zabieg będzie przeprowadzany.

Zostaw komentarz

Chcesz mieć biust

2 rozmiary większy?!

Postaw na ProBreast Plus

probreastplus do vitalab