Acnezine – skuteczne leczenie trądziku

Według przeprowadzonych badań walka z trądzikiem jest codziennością przeszło 85% Polaków. Nieestetyczny trądzik przeszkadza w życiu zarówno prywatnym jak i zawodowym bardzo często zabierając osobom pewność siebie. Ta walka z trądzikiem stała się przyczyną powstania różnego rodzaju specyfików jak sposoby na trądzik. Często ku niezadowoleniu konsumentów wybierane metody nie zdają egzaminu.

Problemem może być eliminowanie jedynie zewnętrznych zagrożeń i objawów, jakie powoduje trądzik. Acnezine jest tutaj środkiem wyjątkowym, gdyż swoje kremy na trądzik łączy z tabletkami, co umożliwia skuteczną walkę z tą przypadłością zarówno od wewnątrz jak i zewnątrz. Jak większość tego typu produktów Acnezine początkowo był rozprowadzany na terenie Stanów Zjednoczonych gdzie skuteczność jego działania zachęciła producentów to rozszerzenia rynku. Nawet dziewięć na dziesięć osób używających Acnezine jest zadowolonych z wyglądu swojej cery już po miesiącu stosowania.

W skład kapsułek wchodzą: witamina E, witamina C, hydrolizat kolagenu, kwas lipidowy, kwas hialuronowy, ubichinon, wyciąg z aloesu oraz bioperina. Natomiast krem zawiera takie elementy jak: nadtlenek benzoilu, wyciąg z nagietka lekarskiego, ekstrakt z hydrastis canadensis, skóra cytryny, wyciąg z aloesu zwyczajnego, ekstrakt z rumianku, ekstrakt z lawendy, z zielonej herbaty, kwas hialuronowy, witamina E, witamina B5, karbom er, gliceryna, disodium EDTA, alkohol cetearylowy, tricaprylin, sorbian potasu, benzoesan sodu, germall II oraz kwas cytrusowy. Producenci tego specyfiku są na tyle pewni skuteczności swoich efektów, iż udzielają na produkt 90 dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy w przypadku, gdy konsument nie odnotuje zauważalnych efektów kuracji.

Producenci opierają się na jednej z teorii mówiącej o przyczynach powstawania trądziku, a mianowicie o braku w organizmie odpowiednik witamin i składników odżywczych, dlatego w komplecie znajdują się tabletki je dostarczające. Zewnętrzne powstałe już uszkodzenia skóry są niwelowane i łagodzone poprzez stosowanie kremu. Skuteczność działania tego leku jest potwierdzona nawet przez osoby, które przez wiele lat nieskutecznie leczyły się pod opieką dermatologa. Liczne pozytywne opinie konsumentów z pewnością zachęcają do skorzystania z tej formy eliminowania trądziku.

3 komentarze

  • Ja stosowałam ten zestaw, a znalazłam go przypadkiem na http://www.leczenietradziku.pl. Stosuję go już od 3 miesięcy i muszę przyznać, że poprawa jest spora. Fakt, trochę drogi, ale jest skuteczny, więc właściwie koszt leczenia jest mniejszy niż stosowanie jakichś specyfików, które kosztują sporo, a nie działają.

  • “Według przeprowadzonych badań walka z trądzikiem jest codziennością przeszło 85% Polaków” trochę dziwny wynik – 85% to chyba spora przesada. Jest to po prostu niemożliwe. Chyba że badanie dotyczyło tylko osób w okresie dojrzewania albo jakaś zbyt mała próba badawcza.

Zostaw komentarz