Powiększanie biustu kwasem

Powiększanie biustu kwasem hialuronowym polega na wstrzyknięciu preparatu pomiędzy ścianę klatki piersiowej, a gruczoł piersiowy.

Kwas hialuronowy jest naturalną substancją występującą w skórze, tkance podskórnej i łącznej oraz w płynie stawowym.
Wstrzyknięcie oznacza podanie preparatu w pożądane miejsce za pomocą kaniuli i strzykawki. Nie jest wymagane wykonanie cięcia chirurgicznego z pozostawieniem linijnej blizny. Wystarczy tylko nakłucie skóry. W miejscu nakłucia pozostaje punktowa blizna. Zabieg jest prosty, niemal bezbolesny, a kobieta nie musi po nim nosić żadnego specjalnego ubrania medycznego.
Zabieg powiększania piersi preparatem kwasu hialuronowego może być wykonany w gabinecie zabiegowym, podobnie jak mniej skomplikowane zabiegi chirurgiczne. Stosuje się znieczulenie miejscowe. Czasami krótkotrwałe znieczulenie dożylne. Nie jest wymagana narkoza.

Zabieg trwa od 30 do 90 minut.

Po około 2 godzinach od zabiegu można powrócić do swoich codziennych czynności z wyjątkiem wykonywania znacznego wysiłku fizycznego. Wokół piersi zakładane są plastry samoprzylepne zapobiegające przemieszczeniu się materiału. Na piersi zakłada się stanik sportowy o jedną miseczkę większy niż pacjentka nosiła przed zabiegiem.
Przez okres dwóch tygodni zalecane jest unikanie dużego wysiłku oraz silnego uciskania piersi.

Po około dwóch latach zawartość kwasu w piersi zmniejsza się o połowę. Wtedy można pomyśleć o kolejnej dawce preparatu. W celu przedłużenia efektu zaleca się powtórzenie zabiegu z zastosowaniem tylko 50% materiału zużytego w czasie pierwszego zabiegu.

Koszt zabiegu zależy od ilości zużytego preparatu. Jedna 10-mililitrowa ampułka kwasu to koszt 630 złotych, w jedną pierś można wstrzyknąć jednorazowo od 60 do 100 ml preparatu.

Powikłania? Jedyne, jakie mogą się pojawić to uszkodzenie małych naczyń krwionośnych w czasie nakłuwania. Właściwie nie ma przeciwwskazań. Powiększanie biustu naturalnie i bezboleśnie zachęca do zastosowania tej metody coraz liczniejsze rzesze kobiet.

Zostaw komentarz

Chcesz mieć biust

2 rozmiary większy?!

Postaw na ProBreast Plus

probreastplus do vitalab