Sposoby powiększania piersi

Wiele kobiet w dzisiejszym społeczeństwie odczuwa dyskomfort z powodu niezbyt atrakcyjnej sylwetki bądź jej elementów. Często powtarzającym się powodem tego stanu są zbyt małe piersi, które są jednym z podstawowych atrybutów kobiety. Podziwiają je wszyscy bez wyjątku, nie tylko mężczyźni, ale także pozostałe kobiety. Jednak, gdy nie dają powodów do radości i dumy jej właścicielce sytuacja ta znacznie się zmienia. 

Na szczęście współczesna medycyna wychodzi naprzeciw temu problemowi oferując sprawne i efektywne zabiegi chirurgiczne, przynoszące spore rezultaty w niedługim czasie od rozpoczęcia zabiegu, dzięki którym powiększania biustu może doświadczyć niemalże każda kobieta.

Powiększanie piersi można przeprowadzać na kilka sposobów, najpopularniejszym z nich jest stosowanie środków do domowego użytku, na przykład różnego rodzaju balsamy i olejki, które poprzez nakładanie (wcieranie) powodują nieznaczne powiększenie piersi. Kolejnym ze sposobów jest stosowanie specjalnych tabletek, poprzez które wydziela się hormon powodujący wzrost objętości piersi kobiety.

Natomiast jeśli chcesz zobaczyć efekty natychmiastowo, przeznaczony dla Ciebie jest chirurgiczny zabieg przeprowadzany w specjalistycznym gabinecie pod okiem lekarza lub innej wykwalifikowanej osoby. Polega on na umieszczeniu odpowiednich implantów wewnątrz piersi pacjentki, mogą one mieć różny rozmiar i kształt. Ich wielkość jest dobierana pod kątem zamierzonego efektu, który dana pacjenta chce uzyskać. Wadą tej metody jest to, że taki zabieg przeprowadzony przez fachowca kosztuje od około 2000 złotych, aż do około 5000 złotych, więc nie jest to tania przyjemność.

Kolejna nieprzewidywalna wadą są powikłania występujące po zabiegu. Złe wyniki zdarzają się niezwykle rzadko. Najczęściej spotykane są powikłania wczesne (krwiak, infekcja, zropienie rany), które mogą spowodować przedłużone gojenie, sączące rany, nieestetyczne blizny a w przyszłości konieczność wykonania operacji korekcyjnej. Lecz występują też powikłania późne, które zwykle wymagają późniejszej korekty.

Zostaw komentarz

Chcesz mieć biust

2 rozmiary większy?!

Postaw na ProBreast Plus

probreastplus do vitalab