Przygotowanie do operacji powiększania piersi

Zabieg chirurgicznego powiększania piersi nie sprawia, że wyjdziesz ze szpitala w pełni zdrowa, uśmiechnięta i wypoczęta. Wcześniej powinnaś się odpowiednio przygotować, aby kuracja była szybsza i efektywniejsza.

Przed zabiegiem rozejrzyj się po domu. Rzeczy, których używasz na co dzień, a które są położone w trudno dostępnych miejscach, przełóż gdzie indziej. Dzięki temu nie przysporzysz sobie bólu wynikającego ze zbyt mocnego naciągania się.

Kup dwa biustonosze w rozmiarze, jaki uzyskasz po operacji. Zacznij je zakładać już parę tygodni przed powiększeniem biustu. Zobaczysz, jak będziesz wyglądać w swoich ubraniach.

Jeśli palisz, przestań to robić co najmniej miesiąc przed zabiegiem! Jeśli nie potrafisz, ogranicz papierosy na tyle, na ile jesteś zdolna. Palenie powoduje mniejszy dopływ tlenu do komórek, w związku z czym terapia będzie trwać dłużej.

Jeśli śpisz na boku lub na brzuchu, naucz się spać na plecach. Gdy się do tego przyzwyczaisz, zaoszczędzisz sobie bólu po operacji, gdy przypadkowo przewracałabyś się do ulubionej pozycji. Po paru tygodniach możesz wrócić do starych nawyków.

Upewnij się, że podałaś chirurgowi wszystkie zażywane lekarstwa oraz posiadane alergie, zmniejszy to ryzyko skutków ubocznych.

Jeśli powyższe rady sprawiają, że nie jesteś pewna, czy dać się operować, zawsze możesz spróbować naturalnych metod. Możesz chociażby zażywać Breasts Actives, który już po paru tygodniach stosowania przyniesie widoczne rezultaty. Nie ma wtedy ryzyka bólu ani błędu lekarza.

Zostaw komentarz

Chcesz mieć biust

2 rozmiary większy?!

Postaw na ProBreast Plus

probreastplus do vitalab