Cztery hormony odpowiedzialne za wzrost piersi

Jeśli irytuje Cię rozmiar Twoich piersi, być może zdecydujesz się na ich powiększanie. Na rynku dostępnych jest wiele metod, od zestawu ćwiczeń po zabieg operacyjny. Dziś opiszę alternatywę stosowaną między innym u transseksualistów. Mowa o terapii hormonalnej. Jeśli da się sprawić, że mężczyznom wyrastają piersi, dlaczego nie miałoby to działać również u kobiet? 

Hormony stymulujące wzrost piersi

Powiększanie biustu polega na przyjmowaniu odpowiednich dawek hormonów. Oto one:

  • estrogeny,
  • prolaktyna,
  • progesteron,
  • hormon wzrostu.

W pierwszej części terapii pacjentkom podaje się estrogeny- hormony odpowiedzialne za kobiecą sylwetkę. Poza zwiększeniem rozmiaru piersi można zaobserwować zwężenie talii oraz parę innych wyeksponowanie paru innych elementów kobiecej sylwetki.

Prolaktyna jest hormonem odpowiedzialnym za wzrost piersi. Naturalnie wytwarzany jest, gdy kobieta przechodzi ciążę. Z kolei progesteron nadaje piersiom odpowiedniego kształtu i jędrności. Ostatecznym wspomagaczem jest podawany w niewielkich ilościach hormon wzrostu.

Terapię można wspomagać za pomocą serii masaży piersi, na które nakłada się mieszanki ziołowe.

Terapia hormonalna? Ale po co?

Opisana wyżej metoda postępowania stosowana jest praktycznie jedynie u osób chcących zmienić płeć. U kobiet nie ma potrzeby stosowania aż tak radykalnych, hormonalnych środków. Wystarczy wpłynąć na poziomy hormonów ziołami – to powinno wystarczyć i wystarcza w zdecydowanej większości przypadków.

Terapie ziołowe, czyli typowo naturalne powiększanie biustu, nie polegają na podaniu organizmowi czystych hormonów, zioła najczęściej sprawiają, że organizm sam zaczyna wytwarzać potrzebne substancje lub też zawierają składniki hormonopodobne  (estrogenopodobne) o łagodniejszym niż hormony, a przez to też znacznie bezpieczniejszym działaniu.

Wydzielanie wszystkich hormonów wymienionych w pierwszej części można poprawić ziołami i w ten sposób doprowadzić do całkowicie naturalnego powiększenia piersi.

Zioła powiększające biust

Do grupy ziół powiększających biust, czyli takich, które szczególnie intensywnie wpływają na gospodarkę hormonalną kobiet, należą między innymi:

  • kozieradka pospolita,
  • czerwona koniczyna,
  • koper włoski,
  • szyszki chmielu.

Ich działanie polega zarówno na stymulacji poziomu wszystkich lub prawie wszystkich hormonów płciowych z estrogenami i progesteronem na czele. Co ciekawe zioła te mają na tyle zbawienny wpływ na kobiecy organizm, że z powodzeniem można wykorzystać je również w zwalczaniu dolegliwości związanych np. z zespołem napięcia przedmiesiączkowego czy menopauzą.

Zioła te można stosować oddzielnie (przygotowując na przykład napary) jednak znacznie intensywniej działają jako kompleksy ziołowe stworzone z ekstraktów.

Najlepszym na dzień dzisiejszy kompleksem (preparatem kompleksowo powiększającym biust) na bazie ziół jest ProBreast Plus.

Jeśli więc chcesz by twoje piersi powiększyły się całkowicie naturalnie i zależy ci zarówno na skuteczności takiego naturalnego powiększania, jak i bezpieczeństwie – wybierz te tabletki z kremem > ProBreast Plus to w tej chwili najlepsza opcja dla ciebie.

2 komentarze

  • bałam się, że jak zioła wpływają na hormony to może mi się coś w organizmie rozregulować, ale jest ok, po dwóch miesiącach probreastplus (bo go kupiłam ;)) piersi większe, a cykl miesięczny bez żadnych zaburzeń, skóra po kremie też jest przyjemna w dotyku

  • probreast plus jest bardzo dobry, potwierdzam, nie tylko powiększa (myślę że jeden rozmiar to bardzo realny efekt, ale trzeba chwilę poczekać) ale też doskonale pielęgnuje biust, mój mimo małego rozmiaru był raczej obwisły, teraz piersi uniesione do góry i dużo pełniejsze i wystarczyły 4 miesiące!!!

Zostaw komentarz

Chcesz mieć biust

2 rozmiary większy?!

Postaw na ProBreast Plus

probreastplus do vitalab