Powiększenie biustu metodami domowymi

Powiększanie biustu jest możliwe dzięki naturalnym środkom pozyskanym z roślin. Wybrane zioła, zażywane w odpowiedni sposób mogą powiększyć rozmiar biustu nawet o kilka centymetrów! Poniżej znajdziesz listę ziół, które pomogą Ci naturalnie powiększyć biust w zaciszu domowego ogniska.

Dla ludzkiego ciała każda substancja, która stymuluje produkcję estrogenu działa na powiększanie piersi. Wyzwaniem jest znaleźć odpowiednie rośliny, które dadzą taki efekt przy zerowych efektach ubocznych przy stosowaniu przez długi czas.

Najbardziej znanymi ziołami na naturalne powiększanie biustu są: faungreek, wild yam i pueraria mirifica. Są one pomocne także w domowym leczeniu wielu dolegliwości.

Faungreek – Od wielu wieków, faungreek jest znany jako środek, który zwiększa produkcję mleka w ciągu 1-3 dni. Chińczycy używają go na poranne nudności. Faungreek jest także używany na takie dolegliwości jak: przeziębienie, gorączka, biegunka, nadciśnienie, cukrzyca, anemia i artretyzm. No i oczywiście jest znany ze swoich właściwości powiększających i ujędrniających biust.

Faungreek można kupić w wielu sklepach zielarskich i drogeriach. Można go kupić m.in. jako tabletki powiększajace biust lub krem na powiększenie piersi.

Wild yam – Wild yam jest pomocny na kłopoty z wątrobą, ułatwia trawienie i rozluźnia mięśnie. Znajduje także zastosowanie w zmniejszaniu zapalenia, zmniejszaniu poziomu cukru oraz cholesterolu.Wild yam jest także bardzo dobrą rośliną na powiększanie biustu.

Pueraria Mirifica – Inaczej nazywana także jako Kwao Krua. Jest to roślina występująca w Tajlandii. Popularny jest pogląd, że Pueraria Mirifica może powiększać piersi aż do 80%! Twierdzi się także, że ma ona cudowny wpływ na włosy i skórę.

Stosując te zióła trzymaj się zaleceń z etykiety i zaprzestań używania jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek efekty uboczne. W przypadku ich wystąpienia skonsultuj się niezwłocznie z lekarzem.

7 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz mieć biust

2 rozmiary większy?!

Postaw na ProBreast Plus

probreastplus do vitalab