Porady seksualne dla mężczyzn

seksSeks jest ważną częścią życia prywatnego każdego człowieka. Niestety mężczyźni często popełniają bardzo proste błędy przekreślające ich w oczach kobiety. W tym tekście zaprezentujemy wam garść porad, które sprawią, że lepszy seks będzie w zasięgu ręki.

1. Zanim gdziekolwiek wyjdziesz – weź kąpiel. Niektóre kobiety lubią zapach męskiego potu ale nikt nie lubi zapachu zastałego potu.

2. Mycie zębów jest równie ważne jak kąpiel. Nie chcesz chyba aby kobieta poczuła Twój nieświeży oddech albo zobaczyła resztki sałatki w zębach?

3. Unikaj cieżkich posiłków przed randką. Ostrygi i szparagi są uważane za afrodyzjaki ale tylko przez sugestywny kształt. Szampan jest lepszym rozwiązaniem.

4. Nie przesadzaj z alkoholem. Wszyscy wiemy, że alkohol zwieksza popęd ale należy również pamiętać, że zmniejsza umiejętności.

5. Każda choroba weneryczna wyklucza Cię z gry.

6. Zawsze używaj prezerwatyw kiedy jesteś z nowym partnerem. Bezpieczeństwo przede wszystkim.

7. Mężczyźni boją się oceniania. Niektórzy z nich martwią się czy rozmiar ich penisa będzie odpowiedni. Pamiętaj, że penis zawsze wydaje się mniejszy temu który jest jego właścicielem.

8. Nie śpiesz się, ze stosunkiem. Naucz się masażu i sztuki zwiększania podniecenia u kobiety. Używaj lubrykantów.

9. Upewnij się, że dasz do zrozumienia swojej partnerce jak bardzo jest artakcyjna poprzez całowanie i pieszczenie całego jej ciała.

10. Obie płci mają dni, kiedy nie są w najlepszej formie. Nie powinno Cię to martwić.

11. Unikaj mechanicznego seksu. Włóż w to uczucie.

12. Na rynku jest dostępnych wiele lubrykantów. Nigdy nie używaj ich jako drogi na skróty. Gra wstępna jest ważna.

13. Orgazm łechtaczkowy jest łatwy do osiągnięcia. Wiele kobiet pragnie doznać orgazmu penetracyjnego, który zapewni wam uczucie bliskości – nie zapominaj o tym.

14. Kobiety lubią dłuższy seks poprzedzony grą wstępną. Upewnij się, że poświęciłeś wystarczjąco dużo czasu na rozbudzenie jej.

15. Zmiany pozycji co chwilkę mogą być męczące i mogą zepsuć atmosferę.

16. Bądź uprzejmy. Podczas fellatio nie kończ w jej ustach oraz nie trzymaj jej za głowę. Koniecznie ją uprzedź o chwili w której masz mieć orgazm.

17. Oglądanie filmów o miłości zwiększa Twoją szansę na seks.

18. Pamiętaj, aby ściągnąć skarpetki!

3 komentarze

Zostaw komentarz