Kosmetyki Vichy

kosmetykiVichy jest jedną z najbardziej cenionych marek na świecie, jeśli chodzi o produkcję kosmetyków pielęgnujących skórę. Firma ta stawia przede wszystkim na jakość swoich wyrobów, ponieważ ich kosmetyki są tworzone z udziałem ekspertów oraz naukowców. Dzięki ich produktom możesz być pewna, że Twoja jest w dobrych rękach!

Koncern Vichy jest firmą z bardzo długą tradycją. Została założona w 1931 roku we Francji. Misją laboratoriów Vichy jest od samego początku pomaganie w dążeniu do doskonałej kondycji skóry. Firma dzięki współpracy z doskonałymi naukowcami dotarła do wiedzy o tym jakie procesy zachodzą w skórze i jak sprawiać, żeby kosmetyki na nią działały w pożądany sposób.

Powierzając swoją skórę produktom Vichy możesz być pewna, że Twoja cera jest bezpieczna. Kosmetyki Vichy przechodzą drobiazgową kontrolę. Produkty są badane w kierunku działania alergicznego, działania na skórę wrażliwą oraz są testowane przez dermatologów.

Kosmetyki Vichy są produkowane z użyciem wody termalnej ze źródeł na terenie laboratorium Vichy. To jej zawdzięczają tak doskonałe właściwości nawilżające. Można śmiało stwierdzić, że kosmetyki Vichy to kosmetyki naturalne.

Eksperci z laboratorium Vichy cały czas pracują nad nowymi rozwiązaniami. Ich najnowszym osiągnięciem są kosmetyki z serii Aqualia Thermal (doskonale nawilżają i chronią skórę przed odwodnieniem) oraz Liftactive Pro (wspomagające odbudowę włókien w skórze).

Zostaw komentarz