Depilacja twarzy

Dla kobiet owłosienie na twarzy sprawia, że czują się nieatrakcyjne. Robią wszystko, aby pozbyć się typowej dla mężczyzn przypadłości. Zapoznaj się z poniższymi poradami, jak najskuteczniej dokonać depilacji twarzy:

  • Jest kilka metod na kremu do depilacji. Minusem tej metody jest konieczność częstego powtarzania, średnio co 3-5 dni. Pamiętaj, aby używać kremów przeznaczonych tylko do twarzy, te do innych części ciała mogą podrażnić Twoją skórę.
  • Kolejnym często stosowanym sposobem jest depilacja woskiem. Należy je wykonywać co 5-6 tygodni, w zależności od rodzaju owłosienia. Dodatkową korzyścią jest to, że włoski będą odrastać słabsze i jaśniejsze. Uważaj, żeby się nie poparzyć.
  • Metoda zdobywająca coraz większą popularność polega na depilacji plastrem z syropem zawierającym cukier. Przy szybkim oderwaniu wyrywa się włoski razem z korzeniami.
  • Ostatnią metodą jest golenie się. Nie jest polecane kobietom, zarost bęzie coraz mocniejszy i ciemniejszy, do tego trzeba się golić właściwie codziennie. Lepiej zastosować jeden ze wcześniejszych sposobów, są o wiele efektywniejsze.

Zostaw komentarz