Jak wyglądać 10 lat młodziej?

Wyglądać młodziejWiększość ludzi w wieku 50 lat – obojętnie czy to kobiety czy mężczyźni – chce cofnąć czas o 10 lat. Nie mogą znieść tego jak on nieubłagalnie upływa!

Chciałabyś cofnąć czas o 10 lat? Tak, to jest możliwe!

Po 50-tce u większości kobiet pojawiają się zmarszczki między oczami oraz linie, które jakby oddzielają policzki od górnej wargi.

Kondycja skóry ulega pogorszeniu. Pojawiają się kurze łapki oraz zmarszczki mimiczne. Jeśli palisz, będą one jeszcze głębsze. Dodatkowo możliwe jest pojawienie się brązowych plam na skórze – są to uszkodzenia od słońca. Skóra nie jest już taka świeża jak dawniej, a o gładkości można tylko pomarzyć.

Zmarszczki pojawiają się także na szyi i dekolcie. Twój profil opowiada całą historię Twojego życia. A skóra pod wpływem grawitacji zaczyna być bardziej wiotka i opada w dół.

Możesz winić za to słońce, siebie, papierosy, złe geny, ale też i zanieczyszczenie środowiska. Możesz jednak wziąć sprawę w swoje ręce i zacząć z tym walczyć.

Co mogę zrobić?

1. Aby poprawić gładkość swojej skóry zastanów się nad domowymi sposobami peelingu i innych zabiegów nieinwazyjnych. Możesz też poprawić to poprzez mikrodermabrazję.

2. Zmarszczki na czole i pomiędzy brwiami? Botox Ci pomoże.

3.Lekiem na opadającą skórę i wargi może być lekka korekcja chirurgiczna. Po tygodniu nie będzie po niej śladu, a Ty będziesz wyglądać młodziej.

4.Twoja szyja jest wiotka, masz podwójny podbródek? Rozważ odwiedzenie kliniki medycyny kosmetycznej. Liposukcja i lekka korekcja mogą czynić cuda. Tak jakbyś miała gorset na szyi!

5.Polecamy także rozważenie pójścia na zabieg z użyciem hydroksykwasów. Doskonale zapobiegają starzeniu, złuszczają, nawilżają oraz regenerują włókna kolagenowe.

1 Komentarz

  • Zmarszczki i wiotka skóra już nie jest problemem. Medycyna estetyczna jest na tak wysokim poziomie,że praktycznie ze wszystkim sobie poradzi. ja jakiś czas temu byłam w amaya i dzięki zaffiro( taki zabieg) nareszcie mam taki brzuch jaki chciałam mieć- skóra na nim jest idealnie jędrna

Zostaw komentarz