Sposoby na trądzik

Na rynku jest obecnych wiele produktów reklamowanych, jako skuteczne sposoby na trądzik. Jednak nie wszystkie są takie skuteczne i pomocne. Niektóre nie zawsze działają, więc warto przed zakupem zasięgnąć opinii o kilku z nich. Wybraliśmy dla Państwa 5 produktów godnych uwagi a przede wszystkim – skutecznych.

1. Acnezine

Acnezine jest produktem prosto ze Stanów Zjednoczonych. Charakteryzuje go przede wszystkim to, że ma bardzo wysoką skuteczność działania. 95% badanych deklaruje znaczną poprawę wyglądu skóry a nawet całkowite wyleczenie! Produkt zawdzięcza swoją skuteczność działaniu z dwóch stron – od wewnątrz i od zewnątrz – poprzez krem i suplement diety.

2. Hydroviton.CR

Jest to wysokiej jakości płyn oczyszczający cerę trądzikową. Jego formuła wnika głęboko w pory, co jest nieocenioną pomocą w kuracji przeciwtrądzikowej. Preparat działa ze skutecznością rzędu 92%. Dodatkową zaletą produktu jest to, że oprócz funkcji oczyszczającej, nawilża i redukuje podrażnienia.

3. Revitol Spot Gel

Revitol Spot Gel jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią skomplikowanych czynności przy pielęgnacji skóry, a cenią sobie skuteczność. Preparat nakłada się tylko bezpośrednio na miejsca, w których występuje trądzik. Środek eliminuje również blizny potrądzikowe, co niewątpliwie jest dużym plusem. Preparat ma duża skuteczność – w granicach 92%.

4. Murad Acne Supplement

Murad Acne Supplement jest produktem skomponowanym z mieszanki ziół. Leczy trądzik po 4-tygodniowej kuracji w prawie 80% przypadków. Niewątpliwym minusem tego produktu jest to, że nie posiada on dystybutora w Polsce przez co jest on trudno dostępny.

5. Vaxa Clearin

Vaxa Clearin jest preparatem homeopatycznym do stosowania wewnętrznego. Koncentruje się on na działaniu profilaktycznym i zwiększaniu odporności organizmu oraz mobilizowaniu go do walki z trądzikiem. Skuteczność preparatu ocenia się na poziomie 77%. Na minus zaliczamy brak dystrybutora w Polsce.

—-

Acnezine – zwycięzca wielu rankingów.

1 Komentarz

  • KĄPIEL W DROŻDŻACH. najstarszy i najlepszy sposób na tradzik. raz na jakis czas taka kapiel i od 2 lat nie mam pryszczy

Zostaw komentarz