Laserowe usuwanie włosów

Laserowe usuwanie włosów jest to zabieg polegający na skierowaniu pulsującej wiązki lasera na włoski w celu ich usunięcia. Laser wykonuje swoją prace poprzez to, że jego wiązka przenika przez skórę. Namierza on ciemny pigment we włosach i niszczy natychmiastowo torebkę włosową, czyli cebulkę.

Depilacja laserowa jest możliwa do wykonania na każdej partii ciała. Niestety depilacja laserowa nie gwarantuje, że włoski już nigdy nie odrosną ale na pewno nie będą się pojawiać przez kilka miesięcy bądź lat. Depilacja nie usuwa także “uśpionych cebulek”, które nie wypuściły jeszcze włosów, więc po zabiegu mogą się pojawić włoski w niektórych miejscach.

Przed zabiegiem skontaktuj się ze swoim lekarzem, aby zapytać czy nie masz przeciwwskazań do takiej depilacji. Lekarz porozmawia z Tobą o korzyściach i ryzyku płynącym z tego typu zabiegów.

Jeśli jesteś opalona musisz poczekać aż opalenizna zejdzie i dopiero przystąpić do terapii. Na kilka dni przed zabiegiem powinnaś również zaprzestać jakichkolwiek innych metod depilacji.

Po zabiegu ilość Twoich włosów zmniejszy się od 20% do 90%. Wyniki są różne w zależności od osoby. Zależy to w dużej mierze od rodzaju skóry i włosów oraz depilowanej okolicy.

—-

Depilacja laserowa w domu? Tak, to możliwe. Wypróbuj Rio Laser Hair Remover.

Zostaw komentarz