Jak rzucić palenie – 10 porad

Wiele osób w dzisiejszych czasach zmaga się z problemem palenia tytoniu. Rzucanie palenia nie jest takie łatwe i wymaga dużego nakładu pracy oraz silnej woli. Poniżej przedstawiamy 10 porad, które podpowiedzą wam jak rzucić palenie.

1.
Zanim zaczniesz proces rzucania palenia potrzebne jest przygotowanie. Musisz wiedzieć, że na pewno chcesz rzucić palenie i rozumiesz, dlaczego palisz. Zapisz na kartce wszystkie powody, dla których chcesz rzucić palenie. To na prawdę mocna sugestia i bardzo pomaga w rzucaniu tego nałogu. Możesz wspomóc się naszym artykułem, który mówi o korzyściach z rzucenia palenia.

2.
Ustal dokładną datę rzucania palenia. Postaraj się znaleźć dzień, który będzie wolny od stresu, a Ty będziesz miał dużo rzeczy, które Cię jakoś zajmą. Powinna to być data nie dłuższa niż 2 tygodnie od przeczytania tego.

3.
Skonsultuj się z lekarzem przed rzucaniem palenia. Pomoże Ci on uniknąć powiązanych z rzucaniem kłopotów, takich jak np. przyrost wagi.

4.
Powiedz swoim przyjaciołom i rodzinie o Twoim postanowieniu. Poproś ich, aby Cię wspierali.

5.
Rozważ znalezienie sobie osoby, z która wspólnie będziesz rzucać. Pomoże Ci to wytrwać w swoim postanowieniu.

6.
Ułóż sobie plan ćwiczeń oraz rozsądną dietę. Ćwiczenia pomogą Ci się zrelaksować i dodadzą energii. W sprawie diety porozmawiaj z lekarzem lub dietetykiem.

7.
Powinieneś wiedzieć, jakie są czynniki lub okazje, które pobudzają Cię do palenia. Rozważ unikanie ich przez okres rzucania palenia.

8.
Jeśli zdarzy Ci się chęć zapalenia – weź głęboki oddech i idź na spacer. Pomoże Ci to oczyścić myśli i zapomnieć o chęci sięgnięcia po papierosa.

9.
Jeśli rzucasz palenie to z pewnością przyjdą krytyczne momenty. Postaraj się, aby w takich chwilach zająć czymś ręce. Bawienie się długopisem lub czymkolwiek innym odpręży Cię i pomoże dalej trwać w swoim postanowieniu.

10.
Myśl pozytywnie i bądź silnie zmotywowany, aby rzucić palenie. 10 tysięcy ludzi codziennie je rzuca. Poświęciłeś swój czas i energię, żeby dowiedzieć się jak rzucić palenie, więc podejmij kroki, aby to zrobić!

—-

Smoke Deter System – skuteczny sposób na rzucenie palenia!

1 Komentarz

  • Wspaniała książka Allena Cara,Znam kilka osób które rzuciły palenie dzięki tej książce.Sam z niej skorzystałem,i o dziwo nie palę już kilka miesięcy.Jeżeli jest ktoś, komu bardzo zależy na rzuceniu palenia a jest, (nazwijmy to leniem do czytania) mogę zaproponować tą książkę w formie mp3(audiobook).Wgrywamy na dowolny nośnik odtwarzający format mp3 nakładamy słuchawki i relaksująco słuchamy.Metoda bardzo skuteczna-polecam.Zainteresowani taką metodą mogą pisać na maila (miesil1@wp.pl) lub GG nr 5748687 ZAPRASZAM.

Zostaw komentarz