Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Viterol.A - Eyes and Corners of Mouth

Viterol.A to najnowsza broń do walki z objawami starzenia się skóry. Produkt pochodzi prosto z USA, gdzie przebojem wdarł się na rynek preparatów przeciw starzeniu.

Cena: 154.77
  • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Viterol.A - Eyes and Corners of Mouth - żel pod oczy
Producent:
DS Laboratories
Opakowanie:
15 ml

Opis produktu

  • żel pod oczy Viterol.A zapobiega pojawieniu się oznaków starzenia się skóry,
  • działanie żelu polega na usunięciu nieznacznej powierzchni skóry w miejscu, w którym został on rozprowadzony, co następnie prowadzi do tworzenia nowych komórek skóry,
  • wnika głęboko w skórę, gdzie zwiększa produkcję kolagenu, elastyny i nowych komórek,
  • w efekcie stosowania żelu skóra staje się gładsza i bardziej spójna,
  • żel wygładza istniejące zmarszczki i zapobiega pojawieniu się nowych,
  • kosmetyk najwyższej klasy - prosto z USA, gdzie szturmem zdobył rynek,
  • nie wywołuje skutków ubocznych,
  • w pełni bezpieczny i skuteczny,
  • 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia!

Technologia nanosomowa

Technologia nanosomowaPreparat Viterol.A wykorzystuje technologię nanosomową. Jest to technologia polegająca na zastosowaniu specjalnych cząstek - nanosomów (mikroskopijnych liposomów) do przenoszenia składników preparatu wgłąb skóry, a następnie ich uwolnienie, tak, aby działały u źródła problemu. Działanie nanosomów zazwyczaj odbywa się nieprzerwanie kilka godzin i znacząco podnosi skuteczność działania preparatu.

Sposób użycia

Raz dziennie, wieczorem. Przed użyciem umyj twarz. Grubą warstwę żelu rozprowadź wokół oczu. Rekomendujemy stosowanie tego preparatu w połączeniu z Viterol.A - żel do twarzy przeciw starzeniu.

Gwarancja

Produkt objęty jest 90-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia. Jeżeli Viterol.A nie spełni Twoich oczekiwań, po prostu odeślij nam opakowanie, aby otrzymać zwrot pieniędzy.

Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.