Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Lipid Control Plus

Dbaj o zdrowie świadomie. Z Lipid Control Plus możesz obniżyć poziom złego cholesterolu, a tym samym zmniejszyć ryzyko wystąpienia wielu chorób. Niezawodny skład, wszechstronne działanie – sprawdź!

Dostępny
Cena: 189.00Polecany Nowość!
 • Zapytaj o
Opakowanie:
60 kapsułek
Skład:

Ekstrakt z kwiatów czapetki pachnącej (Syzygium aromaticum) i ekstrakt z kwiatów kocanki włoskiej (Helichrysum italicum) – Hepure™; otoczka kapsułki – hydroksypropylometyloceluloza; ekstrakt z liści karczocha zwyczajnego (Cynara scolymus) [2,5% cynaryny]; L-asparaginian L-ornityny; ekstrakt z owoców oliwki europejskiej (Olea europaea) [3% hydroksytyrozolu] – Oli-Ola™; dwuwinian choliny; ekstrakt z kłącza ostryżu długiego (Curcuma longa) [85% kurkuminoidów] – Curcumin C3 Complex®; ekstrakt z główki czosnku pospolitego (Allium sativum) [6% alliny, 3% allicyny]; ekstrakt z nasion ryżu (Oryza sativa); ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum) [95% piperyny] – BioPerine®.

Hepure™ i Oli-Ola™ są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Nexira.
BioPerine® i Curcumin C3 Complex® są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Sabinsa.

Opis produktu

 • Lipid Control Plus to wieloskładnikowy suplement diety pomagający obniżyć poziom złego cholesterolu,
 • Zawiera tylko sprawdzone składniki, wśród nich: Hepure™, Oli-Ola™, Curcumin C3 Complex®, BioPerine®, karczoch, L-asparaginian L-ornityny, czosnek, cholina,
 • Pomaga zadbać o odpowiedni poziom lipidów we krwi,
 • Aktywizuje trawienie i proces detoksykacji,
 • Chroni przed nadmiernym gromadzeniem tłuszczów,
 • Dba o serce i sprawne funkcjonowanie wątroby,
 • Wspomaga utrzymywanie prawidłowego poziomu cholesterolu,
 • Zapobiega zatrzymywaniu wody w organizmie (chroni przed obrzękami),
 • Najwyższa jakość i sprawdzony skład,
 • Produkcja w Unii Europejskiej.

Czym jest Lipid Control Plus?

Lipid Control Plus to nowoczesny suplement diety, który pozwala kontrolować profil lipidowy organizmu. Został skomponowany w taki sposób, by chronić przed wysokim stężeniem lipidów i ograniczać tym samym ryzyko wystąpienia chorób sercowo-naczyniowych. Jest niezastąpiony, zwłaszcza w dzisiejszych stresujących czasach, w których siedzący tryb życia, mało ruchu, zła dieta, a także sięganie po używki mogą przyczyniać się do wysokiego poziomu cholesterolu. Niestety w ten sposób dramatycznie zwiększa się ryzyko wystąpienia wielu chorób. Lipid Control Plus pozwala temu zapobiec – wspiera trawienie, usuwanie tłuszczu, chroni przed jego nadmiernym gromadzeniem, wspomaga detoksykację organizmu. Dodatkowo wspiera także pracę serca oraz wątroby. Lipid Control Plus to starannie skomponowany skład, którego nie sposób szukać w innym tego typu produkcie na rynku.

Co zawiera Lipid Control Plus?

Hepure™ – pod tą nazwą kryją się dwa ekstrakty – ekstrakt z kwiatów czapetki pachnącej i kocanki włoskiej.  Dlaczego właśnie takie połączenie? Czapetka pachnąca ma działanie antybakteryjne, przeciwzapalne i antyseptyczne. Korzystnie wpływa na trawienie. Wyróżnia się dużą zawartością flawonoidów, wspomagających w walce z wolnymi rodnikami. Natomiast kocanka włoska to roślina nie tylko doskonale wpływająca na wygląd skóry, ale również wspomagająca funkcje wątroby. Działa rozkurczająco i silnie przeciwzapalnie. Połączenie ekstraktu z czapetki pachnącej i kwiatów kocanki włoskiej wspomaga funkcje detoksykujące wątroby.

Ekstrakt z liści karczocha zwyczajnego (2,5% cynaryny) – ekstrakt z liści karczocha zwyczajnego został wykorzystany w Lipid Control Plus nieprzypadkowo, a z uwagi na jedną z jego substancji aktywnych – cynarynę. Cynaryna znana jest ze swoich właściwości hepatoprotekcyjnych. Skutecznie wzmacnia ona wątrobę, chroni przed jej stłuszczeniem, zapobiega jej uszkodzeniom oraz działa silnie przeciwutleniająco. Dzięki temu wątroba może skutecznie działać, efektywnie pełniąc funkcję detoksykującą. Ekstrakt z liści karczocha zwyczajnego to również doskonałe źródło antyoksydantów o działaniu przeciwzapalnym i wzmacniającym funkcjonowanie całego organizmu.

L-asparaginian L-ornityny – składnik ten bierze udział w najważniejszych procesach detoksykacji. Jako pochodna ornityny aktywizuje enzymy i wspomaga przemianę białek. Składnik skutecznie wspomaga funkcje wątroby, jej działanie oczyszczające, ale także jej regenerację po niekorzystnym działaniu alkoholu, leków czy infekcjach wirusowych.

Oli-Ola™ - ekstrakt z owoców oliwki europejskiej. Dobre źródło hydroksytyrozolu, wspomagającego działanie oczyszczające. Ma właściwości antyoksydacyjne i przeciwmiażdżycowe. Pozwala obniżyć poziom złego cholesterolu i zadbać o odpowiednią wysokość dobrego cholesterolu. Dodatkowo wspomaga walkę z opornością organizmu na działanie insuliny (w ten sposób pomaga zmniejszać ryzyko wystąpienia cukrzycy). Pozwala zminimalizować negatywny wpływ diety wysokotłuszczowej na ludzki organizm.

Curcumin C3 Complex® - ekstrakt z kłącza ostryżu długiego bogaty w kurkuminoidy. Wykazuje liczne właściwości: przeciwbakteryjne, żółciopędne, rozkurczające, a także aktywizujące wydzielanie soku trzustkowego. To również silny środek przeciwzapalny i przeciwutleniający. Udowodniono w randomizowanym badaniu, że pomaga obniżać poziom złego cholesterolu (https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/28735818/).

Ekstrakt z główki czosnku pospolitego (6% alliny i 3% allicyny) – składnik doceniany nie tylko w kuchni, ale także jako ważna substancja o działaniu leczniczym. Nazywany jest naturalnym antybiotykiem. Działa antybakteryjnie, bakteriobójczo i bakteriostatycznie.  Ma wszechstronne oddziaływanie prozdrowotne. Wspomaga funkcje wątroby, zwłaszcza jej działanie oczyszczające. Pomaga usunąć zły cholesterol i wspomaga organizm w produkcji enzymów trawiennych.

Cholina – inaczej witamina B4, to niezbędny składnik, którego odpowiednia ilość chroni przed gromadzeniem nadmiaru cholesterolu. Zapobiega stanom zapalnym, marskości i niewydolności wątroby, a także wspomaga prawidłowy metabolizm tłuszczów. Dodatkowo wzmacnia koncentrację i chroni przed problemami z pamięcią.

BioPerine® – ekstrakt z owoców pieprzu czarnego bogaty w piperynę. W połączeniu z Curcumin C3 Complex®, innym składnikiem tego suplementu, skutecznie wspomaga pracę wątroby. Dodatkowo dba również o prawidłowe krążenie krwi w naczyniach włosowatych, co również wpływa korzystnie na działanie detoksykujące.

Jak stosować Lipid Control Plus?

Zalecana dzienna porcja do spożycia to 2 kapsułki. Preparat popić około 300 ml wody.

Komentarze

Dodaj komentarzKanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.