Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Jes Extender Original

Jes Extender to jedyna pozaoperacyjna opcja powiększenia penisa, której skuteczność potwierdzają badania kliniczne. Przyrząd zwiększa rozmiar średnio o 24%!

Cena: 799.00Polecany Wysyłka gratis!
  • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Jes Extender - jak powiększyć penisa

Opis produktu

Jes Extender korzysta z siły pociągowej, aby zwiększyć rozmiar penisa. Organ poddawany jest rozciąganiu, przez co zwiększa się jego długość i grubość. Do chwili obecnej sprzedano ponad 100 tys. sztuk produktu, a dodatkowo zebrał on pozytywne recenzje w zagranicznej prasie medycznej.

Produkt korzysta z siły pociągowej, która była stosowana już kilkaset lat temu przez plemiona afrykańskie do zwiększania/wydłużania części ciała. Komórki organu poddanemu ciągłemu rozciąganiu dzielą się i rozmnażają, co gwarantuje długotrwały efekt!

Bezpieczny i łatwy w użyciu

Przyrząd jest łatwy w użyciu, jego stosowanie jest bezbolesne, a dodatkowo jest on zupełnie niewidoczny po założeniu luźnych spodni. Jes Extender to jedyna pozaoperacyjna metoda zwiększenia rozmiaru penisa, która została potwierdzona badaniami klinicznymi.

Produkt może być stosowany o dowolnej porze dnia, możesz więc stosować go w dogodnych dla siebie godzinach. O uzyskanych efektach decyduje jednak ilość godzin oraz siła pociągowa zastosowana przy rozciąganiu.

Badania kliniczne

Badania kliniczne przeprowadzone na osobach, które korzystały z Jes Extender, wykazały, że rozmiar penisa ulega średniemu zwiększeniu o 24%. W niektórych przypadkach odnotowano zwiększenie rozmiaru o 40%!

Wyniki badań:

  • wydłużenie rozmiaru penisa o 2,8 cm. następuje po 1100 godzinach stosowania preparatu z siłą 1200 g.,
  • średnie zwiększenie rozmiaru penisa w przedziale tygodniowym wyniosło 1,9 mm.,
  • produkt nie wywołuje żadnych skutków ubocznych, bądź komplikacji.

Jak powiększyć penisa?

Jes Extender to skuteczna pozaoperacyjna metoda powiększenia penisa. Nie znajdziesz skuteczniejszego produktu na rynku!

Dyskretna wysyłka

Produkt zostanie wysłany w dyskretnej przesyłce. Nikt nie będzie wiedział co zamówiłeś!

Komentarze

Dodaj komentarzKanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.