Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Testolan

Testolan reguluje prawidłowy poziom testosteronu u mężczyzn. Większe libido, więcej siły i witalności na wyciągnięcie ręki!

Dostępny
Cena: 189.00Polecany Nowość!
 • Zapytaj o
Testolan
Opakowanie:
120 kapsułek
Skład:

Otoczka kapsułki – żelatyna; ekstrakt z nasion kozieradki 4:1 (Trigonella foenum-graecum L.) [ 20% saponin]; ekstrakt z owoców buzdyganka naziemnego 8:1 (Tribulus terrestris L.) [40% saponin]; kwas D-Asparaginowy (DAA); cytrynian magnezu; lecytyna sojowa  [20% fosfatydyloseryny]; ekstrakt z korzenia Maca 4:1 (Lepidium meyenii); ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego 4:1 (Panax ginseng); ekstrakt z ashwagandhy 6:1 (Withania somnifera L.) [7% witanolidów]; ekstrakt z nasion granatu 45:1 (Punica granatum L.) [40% kwasu elagowego]; octan DL-alfa-tokoferylu (witamina E); substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; cytrynian cynku; ekstrakt z owoców pieprzu czarnego - BioPerine® 50:1 (Piper nigrum L.) [95% piperyny]; chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6); selenian sodu; barwnik – tlenki i wodorotlenki żelaza, dwutlenek tytanu, azorubina*.

 

* Może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Opis produktu

 • Testolan to unikalna mieszanka składników, które pozwalają regulować prawidłowy poziom testosteronu u mężczyzn,
 • W składzie produktu znajdziesz następujące składniki: kozieradka, buzdyganek naziemny, kwas D-asparaginowy (DAA), korzeń maca, korzeń żeń-szenia koreańskiego, witania ospała (ashwagandha), nasiona granatu, magnez, fosfatydyloseryna, witamina E, pieprz czarny, cynk, witamina B6, selen,
 • Testolan dostarcza wielu benefitów związanych z utrzymaniem prawidłowego poziomu testosteronu,
 • Podnosi libido,
 • Zwiększa objętość mięśni,
 • Podwyższa siłę,
 • Dostarcza energii i witalności,
 • Zwiększa produkcję i ruchliwość plemników,
 • Zapewnia większą wydolność fizyczną,
 • Pomaga uzyskać i utrzymać erekcję,
 • Produkt najwyższej jakości - Made in USA,
 • W pełni bezpieczny i niezwykle skuteczny,
 • Błyskawiczna i dyskretna wysyłka!

Testolan przeznaczony jest dla mężczyzn, którzy chcą uzyskać i utrzymać optymalną sprawność organizmu. Zamów już teraz i poczuj różnicę!

Kliknij tutaj jeżeli chcesz zaoszczędzić 20% na zakupie!

Jakie korzyści dostarcza Testolan?

Testolan to naturalny suplement diety, który wspomaga produkcję testosteronu.

Testosteron sprawia, że jesteś mężczyzną. Niestety z biegiem lat jego zawartość w organizmie spada. Testolan odwraca tę tendencję i dostarcza szeregu korzyści związanych z utrzymaniem prawidłowego poziomu testosteronu:

 • Testolan da Ci przewagę nad innymi! Bez względu na to czy konkurujesz z kimś w pracy czy w sporcie, Testolan zwiększy Twoją koncentrację i pomoże osiągnąć wytyczone cele. Doda Ci prawdziwej motywacji,
 • Zwiększy libido i zapewni maksymalną sprawność seksualną. Testolan doda Ci ochoty na seks i zwiększy Twoje możliwości,
 • Zwiększy objętość mięśni i siłę. Nabierzesz ochoty na większy wysiłek fizyczny, co umożliwi Ci spalenie tkanki tłuszczowej i poprawienie wyglądu,
 • Dostarczy energii dzięki czemu będziesz miał zapał do treningu,
 • Zapewni wydolność fizyczną, która pozwoli Ci trenować dłużej i intensywniej. 

Ponadto Testolan zawiera składniki, które zwiększają produkcję i ruchliwość plemników. Dzięki Testolanowi Twoje “męskie funkcje” znowu osiągną topową formę!

Testolan walczy z przeciętnością!

W przypadku każdego mężczyzny testosteron decyduje o tym czy możliwe jest osiągnięcie pełnego potencjału organizmu. Wyższy poziom testosteronu poprawia koncentrację, energię, siłę i wytrzymałość. Wszystkie te funkcje zapewniają młodocianą witalność!

Testolan został zaprojektowany tak, aby przywrócić i utrzymać prawidłowy poziom testosteronu w organizmie. Dzięki temu uzyskasz topową formę i odczujesz to podczas codziennych zajęć, a w szczególności w trakcie aktywności fizycznej i seksu!

Nie zwalniaj! Zapewnij swojemu organizmowi naturalne wspomaganie, które pozwoli Ci osiągnąć topową formę!

Co mówią badania na temat testosteronu i składników Testolanu

Zawartość testosteronu w organizmie obniża się o min. 1% rocznie począwszy od 30 roku życia. To oznacza, że każdego roku tracisz to co sprawia, że jesteś mężczyzną.

Co gorsze, niski poziom testosteronu jest łączony z poważnymi problemami zdrowotnymi takimi jak kruche kości czy osteoporoza. Badania przedstawione w amerykańskim Journal of Clinical Endocrinology and Medicine łączą niski poziom testosteronu z większym ryzykiem śmierci z powodu chorób serca. [1]

Badania przeprowadzone na University of Washington i opublikowane w sierpniowym (2014) numerze Archives of Internal Medicine wykazały, że ryzyko przedwczesnej śmierci u mężczyzn z niskim testosteronem jest o 88% wyższe niż w przypadku mężczyzn posiadających poziom testosteronu w normie. [2]

[1] Blackman, Marc R.. "Longitudinal Effects of Aging on Serum Total and Free Testosterone Levels in Healthy Men." The Journal of Clinical Endocrinology & Metabolism: 724-731.

[2] "Low Testosterone Associated with Higher Male Mortality Risk." Low Testosterone Associated with Higher Male Mortality Risk. http://www.medpagetoday.com/PrimaryCare/Geriatrics/3919

Skuteczność składników zawartych w preparacie Testolan również poparta jest licznymi badaniami:

Kozieradka - australijskie badania z 2011 r. przeprowadzone przez dr. Elizabeth Steels wykazały “znaczący pozytywny wpływ kozieradki na fizjologiczne aspekty libido i pomoc w utrzymaniu normalnego, zdrowego poziomu testosteronu”.

Kwas D-Asparaginowy (DAA) - badania przeprowadzone w 2009 r. przez włoskich naukowców podsumowały tę substancję w następujący sposób: “kwas D-Asparaginowy jest fizjologicznym aminokwasem występującym głównie w przysadce mózgowej i jądrach i odgrywa rolę w regulacji uwalniania i syntezy LH i testosteronu u ludzi…”.

Ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego - amerykański naukowiec Luke Bucci stwierdził: “kontrolowane badania azjatyckiego żeń-szenia wykazały poprawę sprawności ruchowej, udoskonaloną siłę mięśniową, maksymalny pobór tlenu, zdolność do pracy, poprawę tętna, lepszy czas reakcji wizualnej i słuchowej, wzmożoną czujność i zwiększenie umiejętności psychomotorycznych…”.

Buzdyganek naziemny - Surender Singh, Vinod Nair i Yogendra K. Gupta wykazali w swoich badaniach, że buzdyganek naziemny poprawia sprawność seksualną i redukuje problemy z brakiem erekcji.

Testolan to produkt najwyższej jakości, zawierający absolutnie najlepsze składniki. Możesz po niego sięgnąć bez obaw!

Jak przyjmować Testolan?

2 kapsułki, 2 razy dziennie (w sumie 4). Najlepiej na 30 minut przed posiłkiem. Popić ok. 300 ml wody.

 

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także

Komentarze

Dodaj komentarzKanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.