Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Spectral.LASH

Serum stymulujące wzrost rzęs. Wydłuża rzęsy o 25% w ciągu miesiąca. Największy przyjaciel kobiecego spojrzenia!

Cena: 197.39
  • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Spectral.LASH
Producent:
DS Laboratories
Opakowanie:
2,4 ml
Skład:
Proprietary Peptide Complex, Water (Aqua), Hydrolyzed Soy Protein, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Adenosine, Sodium Chloride, Disodium EDTA, Calcium Chloride, Lysolecithin, Safflower Glycerides Polyaminopropyl Biguanide, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol.

Opis produktu

  • wydłuża, pogrubia i zagęszcza rzęsy,
  • przeznaczony dla kobiet i mężczyzn chcących poprawić wygląd rzęs lub walczących z hipotrychozą rzęs,
  • może pozytywnie stymulować wzrost rzęs po chemioterapii,
  • unikalny kompleks peptydów poprawia porost rzęs, ich żywotność i kondycję,
  • w ciągu 4 tygodni wydłuża rzęsy aż o 25%,
  • pozytywnie wpływa na stan zdrowia i kondycję powiek,
  • nie zawiera składników szkodliwych dla oczu!

Jak działa Spectral.LASH?

Spectral.LASH jest niezwykłą odżywką - zawiera nowatorski kompleks peptydów, które w badaniach klinicznych wykazały się bardzo dużą skutecznością w stymulowaniu wzrostu i odbudowy rzęs. Efekt ich wyraźnego wydłużenia (średnio o 25%) pojawia się już po czterech tygodniach regularnego stosowania preparatu.

Naukowcy uważają, że działanie to wynika ze stymulującego wpływu peptydów (związków zbudowanych z aminokwasów strukturalnych) na ekspresję genów kreatyny, co oznacza, że dzięki peptydom informacje genetyczne zawarte w genach są sprawniej odczytywane i przepisywane na ich produkty, czyli na białka tworzące m.in. rzęsy i ludzką skórę.

Revita.EPS - przed i po

Sposób użycia

2 razy dziennie, najlepiej rano i wieczorem, nakładaj na czystą pozbawioną makijażu skórę tuż u nasady rzęs. Stosuj na górną i dolną powiekę.

Po kilku tygodniach zmniejsz częstotliwość aplikacji do jednej dziennie dla podtrzymania uzyskanych efektów.

Gwarancja

Produkt objęty jest 90-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeżeli Spectral.LASH nie spełni Twoich oczekiwań, po prostu odeślij opakowanie, aby otrzymać zwrot pieniędzy.

Żadna inna odżywka nie powiększa rzęs tak jak to innowacyjne serum. Kup Spectral.LASH już teraz i nadaj swojemu spojrzeniu wspaniałą oprawę z naturalnych, długich i gęstych rzęs!

Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.