Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Calmea Spray

Rewolucyjny spray łagodzący objawy menopauzy i PMS. W 100% naturalny. Szybko zmniejsza drażliwość, uderzenia gorąca, zmiany nastroju. Uspokaja szalejące hormony.

Cena: 155.92
  • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Calmea Spray
Producent:
Lyconcepts Advanced Research
Opakowanie:
30 ml

Opis produktu

  • spray podjęzykowy - łagodzi i eliminuje skutki wahań poziomu hormonów,
  • przynosi natychmiastową ulgę kobietom w okresie okołomenopauzalnym i cierpiącym na zespół napięcia przedmiesiączkowego (PMS),
  • pozytywnie wpływa na 70% stosujących go kobiet,
  • zmniejsza, a nawet eliminuje objawy takie, jak uderzenia gorąca, hiperwentylacja, kołatanie serca, nocne poty,
  • zmniejsza problemy z zasypianiem i skłonności do migren,
  • eliminuje drażliwość, zmniejsza stany lękowe i stabilizuje nastrój,
  • zawiera wyłącznie naturalne składniki o działaniu potwierdzonym klinicznie,
  • wywiera natychmiastowy efekt łagodzący, składniki aktywne szybko wnikają do organizmu.

Skuteczność Calmea Spray

Skuteczność Calmea Spray oceniana jest bardzo wysoko. Spray, stworzony na bazie składników o potwierdzonym naukowo działaniu, łagodzi objawy towarzyszące menopauzie i PMS u 70% stosujących go kobiet.
Jest to możliwe dzięki doustnej aplikacji - tuż pod język.

Składniki aktywne sprayu dostają się do organizmu bezpośrednio przez żyłę główną górną z pominięciem wątroby, która mogłaby zmniejszać ich aktywność i siłę oddziaływania.

Skuteczność Calmea Spray podnosi kuracja z użyciem Calmea T (tabletek) - aż u 90% kobiet decydujących się na pełną kurację dochodzi do zmniejszenia, a nawet całkowitego ustąpienia uciążliwych objawów.

Sposób użycia

W razie wystąpienia objawów dwukrotnie rozpyl spray pod językiem. Odczekaj około dwóch minut, a następnie połknij. W razie potrzeby czynności powtórz.
Stosuj doraźnie stosownie do swoich potrzeb.

Ostrzeżenia: Produktu nie powinny stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią, nastolatki do 15 roku życia, osoby chore (aktualnie lub w przeszłości) na choroby nowotworowe warunkowane hormonalnie (rak piersi, trzonu macicy) oraz chorzy na jaskrę.

Gwarancja

Produkt objęty jest 90-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeżeli Calmea Spray nie spełni Twoich oczekiwań, po prostu odeślij opakowanie, aby otrzymać zwrot pieniędzy.

Uwolnij się od kaprysów swoich hormonów. Ten spray przyniesie Ci natychmiastową ulgę. Kup Calmea już teraz i ciesz się wolnością od przykrych dolegliwości.

Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.