Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Piękna Cera (20% taniej)

PROMOCJA! Kup zestaw składający się z Nonacne, Trioxil oraz Hydroviton.CR i zaoszczędź aż 20%!

Cena: (460.91 zł) 368.73Polecany Wysyłka gratis!
  • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Piękna Cera (20% taniej)

Opis produktu

Zestaw promocyjny zawiera

  • tabletki Nonacne – absolutnie bezkonkurencyjne tabletki na trądzik, umożliwiają przeprowadzenie kompleksowej kuracji, usuwają pryszcze z całego ciała, działają na każdy rodzaj trądziku,
  • żel Trioxilniszczy bakterie i eliminuje stany zapalne, głęboko wnika w skórę i wywiera efekt terapeutyczny bardzo długo po użyciu,
  • płyn oczyszczający Hydroviton.CR – dociera głębiej niż inne płyny, odblokowuje pory, nie szkodzi skórze, skutecznie zwalcza pryszcze.

Stosując te trzy produkty jednocześnie uzyskasz maksimum efektów w bardzo krótkim czasie.

Oszczędność

Zamawiając preparaty w zestawie promocyjnym Piękna Cera oszczędzasz 20%! Zamówienie trzech produktów osobno jest droższe o 92.18 zł.

Jeśli cenisz sobie skuteczność działania i szukasz kompletnych rozwiązań – ten zestaw jest dla Ciebie. Zamów go teraz i stosuj regularnie, a już po kilku dniach stan Twojej cery ulegnie wyraźnej poprawie.

Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.