Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Rio Deep Pore Cleanser

Wielozadaniowe urządzenie do oczyszczania i odnowy biologicznej skóry twarzy. Umożliwia samodzielne wykonanie zabiegów galwanizacji, jonoforezy i faradyzacji.

Cena: 683.00
  • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Rio Deep Pore Cleanser - wielozadaniowe urządzenie do oczyszczania i odnowy biologicznej skóry twarzy
Producent:
Rio Beauty

Opis produktu

  • Rio Deep Pore Cleanser to zestaw składający się z urządzenia generującego mikroprądy oraz głęboko oczyszczającego serum wzbogaconego o witaminy i substancje łagodzące,
  • umożliwia przeprowadzenie czterech rodzajów zabiegów: głębokiego oczyszczania, przygotowania skóry do nawilżania, nawilżania i odświeżania,
  • zabiegi opierają się na popularnych terapiach mikroprądami: galwanizacji, faradyzacji i jonoforezie,
  • 2 poziomy natężenia / intensywności zabiegów ,
  • w wersji Low (niskie natężenie) może być stosowane przez osoby o cerze wrażliwej, skłonnej do podrażnień,
  • poprawia wygląd skóry, wyrównuje jej koloryt, pobudza mikrokrążenie, relaksuje mięśnie twarzy,
  • zmniejsza widoczność zmarszczek, pobudza syntezę kolagenu,
  • urządzenie bezpieczne, certyfikowane, niezwykle skuteczne,
  • gwarancja: 2 lata.

Galwanizacja, faradyzacja i jonoforeza w kosmetyce

To podstawowe zabiegi z użyciem mikroprądów wykonywane w większości gabinetów kosmetycznych. Są zabiegami nieinwazyjnymi o bardzo wysokiej skuteczności. Oczyszczają (drenują) skórę i tkanki podskórne, poprawiają kondycję tkanek.

W trakcie jonoforezy dochodzi do intensywnego nasycenia tkanek skóry substancjami odżywczymi w stopniu nieporównywalnie lepszym od większości innych zabiegów.

Sposób użycia

Głębokie oczyszczanie

Rio Deep Pore CleanserTryb głębokiego oczyszczania jest domyślnym trybem pracy urządzenia. Nałóż wacik na głowicę. Nanieś na wacik niewielką ilość serum oczyszczającego lub rozprowadź cienką warstwę serum na twarzy. Włącz urządzenie i ustaw odpowiedni poziom mocy (H – wysoki, L-niski). Przyłóż głowicę z wacikiem do twarzy i wykonując ruchy okrężne przeprowadzaj zabieg w kierunku od środka twarzy do jej partii zewnętrznych. Po zakończeniu zabiegu przemyj twarz wodą w celu usunięcia żelu oczyszczającego. Usuń wacik z głowicy, przetrzyj głowicę wilgotną chusteczką.

Przygotowanie do nawilżenia

Przetrzyj twarz i / lub szyję tonikiem, którego używasz na co dzień. Włącz urządzenie, ustaw tryb „przygotowanie do nawilżania”. Głowicę (tym razem bez wacika) przystaw do centrum obszaru, na którym wykonujesz zabieg. Okrężnymi ruchami przesuwaj ją do zewnętrznych (skrajnych) części wybranego obszaru pielęgnacji. Po zabiegu przetrzyj głowicę wilgotną chusteczką.

Nawilżanie

Nałóż na twarz kosmetyk nawilżający używany na co dzień. Kosmetyk możesz też zaaplikować bezpośrednio na głowicę. Włącz urządzenie, ustaw tryb nawilżania. Postępuj podobnie jak w trakcie zabiegu przygotowania do nawilżenia.

Odświeżanie

Postępuj jak przy nawilżaniu, ustawiając tryb odświeżania i używając do zabiegu kosmetyku odżywczego lub nawilżającego.

Regularne terapie mikroprądami są idealnym uzupełnieniem zabiegów z zakresu odnowy biologicznej skóry twarzy, szyi i dekoltu. Przy pomocy tego urządzenia samodzielnie zadbasz o doskonałą kondycję swojej cery. Kup Rio Deep Pore Cleanser już teraz i ciesz się możliwością wykonania profesjonalnych zabiegów kosmetycznych w zaciszu własnego domu.

Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.