Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

CORrige A + CORrige A Creme (10% taniej)

PROMOCJA! Kup zestaw składający się z kapsułek i kremu CORrige A i zaoszczędź 10%!

Cena: (128.00 zł) 115.20
  • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
CORrige A + CORrige A Creme (10% taniej)
Producent:
Milan

Opis produktu

Zawartość zestawu CORrige A

  • tabletki CORrige A - opóźniają szczytowanie do 60 minut, zwiększają intensywność doznań i stymulują produkcję nasienia,
  • krem CORrige A Creme - krem opóźniający szczytowanie o natychmiastowym działaniu.

Oba produkty w połączeniu gwarantują osiągnięcie optymalnych rezultatów. Jeżeli cierpisz na problem przedwczesnego wytrysku, koniecznie je wypróbuj!

Preparaty CORrige A produkowane są przez niemiecką firmę Milan Arzneimittel i są to produkty najwyższej jakości. Polecamy!

Oszczędność

Zamawiając CORrige A + CORrige A Creme w zestawie promocyjnym oszczędzasz 10%! Zamówienie tych produktów osobno jest droższe o 12.80 zł.

Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.