Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Rio Celebrity Airbrush Tanning

Łatwy w obsłudze zestaw do opalania natryskowego. Najlepszy sposób na szybkie uzyskanie naturalnie wyglądającej opalenizny.

Cena: 595.00
 • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Rio Celebrity Airbrush Tanning - łatwy w obsłudze zestaw do opalania natryskowego
Producent:
Rio Beauty

Opis produktu

 • Rio Celebrity Airbrush Tanning to zestaw do samodzielnego opalania natryskowego składający się z kompresora, aerografu i balsamu opalającego,
 • wbudowany regulator intensywności natrysku (3 stopnie przepływu balsamu),
 • łatwy i wygodny w użyciu,
 • wytwarza mikro mgiełkę doskonale pokrywającą skórę,
 • umożliwia szybkie uzyskanie naturalnie wyglądającej, równomiernej opalenizny,
 • nie pozostawia smug, nie barwi ubrań,
 • szybko wysycha,
 • nie szkodzi skórze,
 • balsam ma właściwości pielęgnacyjne i przyjemny, łagodny zapach mango,
 • doskonała alternatywa dla samoopalaczy i jeszcze lepsza dla solarium,
 • w 100% bezpieczny,
 • gwarancja: 2 lata.

Opalanie natryskowe

Pozwala na uzyskanie naturalnie wyglądającej opalenizny poprzez pokrycie skóry sprayem (mgiełką) brązującą. Efekt pojawia się natychmiast. Opalenizna ma naturalny odcień i utrzymuje się około 10 dni. Aplikacja balsamu brązującego jest łatwiejsza od aplikacji samoopalaczy, nie pozostawia na ciele smug (ciemniejszych lub jaśniejszych plam). Pozwala na bieżąco kontrolować proces pokrywania skóry bronzerem.

Opalanie natryskowe jest dużo bezpieczniejsze od opalania w solarium. W żaden sposób nie uszkadza skóry, nie podrażnia jej, nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Sposób użycia

Na dzień przed opalaniem wykonaj dokładny peeling ciała i/lub twarzy. Zadbaj o to, by tuż przed zabiegiem na Twojej skórze nie pozostały ślady kosmetyków, perfum, makijażu.

Wybierz odpowiednie miejsce, z dala od mebli tapicerowanych, firan, zasłon i innych tkanin, bronzer może je trwale zabarwić. Włącz sprężarkę, ustaw wylot aerografu w odległości 15-20 cm od skóry i przesuń spust do tyłu. Rozpocznie się rozpylanie mgiełki brązującej. Utrzymując aerograf w stałym ruchu okrężnym spryskuj kolejne partie skóry. Prędkość przepływu powietrza reguluj przyciskiem „mode”.

Po zakończeniu zabiegu wyłącz urządzenie i umyj je ciepłą wodą. Przechowuj z dala od dzieci.

Rio Celebrity Airbrush Tanning

Oszczędź sobie kłopotów związanych z używaniem samoopalacza i zniszczeń skóry spowodowanych solarium. Kup Rio Celebrity Airbrush Tanning już teraz i ciesz się piękną opalenizną niezależnie od pory roku.

Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.