Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Rio Electric Threading

Łatwy w obsłudze depilator do depilacji nitką, nadaje nitkowaniu ultranowoczesną formę. Wyregulujesz nim brwi i usuniesz wąsik - nawet najdrobniejszy puszek.

Cena: 274.00Polecany
  • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Rio Electric Threading
Producent:
Rio Beauty

Opis produktu

  • Rio Electric Threading to elektryczny depilator do nitkowania,
  • idealnie nadaje się do precyzyjnej depilacji i regulacji brwi, usuwania wąsika i włosów z brody,
  • poręczny, niewielki gabarytowo,
  • bardzo łatwy w obsłudze,
  • stosując go bez problemów nauczysz się nitkowania, które w tradycyjnym wydaniu bywa uciążliwe,
  • lepszy i precyzyjniejszy od pęsety, usunie z Twojej twarzy nawet najdrobniejszy puszek,
  • łagodny dla skóry, nie powoduje żadnych podrażnień, szybko i skutecznie usuwa zbędne włoski,
  • bezpieczny, certyfikowany, o bardzo długiej żywotności.

Nitkowanie, jako metoda depilacji

Rio Electric Threading Box Często nazywane metodą rewolucyjną nitkowanie jest techniką depilacji znaną od wielu lat mieszkankom krajów arabskich i Indii. Tradycyjne nitkowanie polega na ręcznym usuwaniu zbędnych włosów przy pomocy odpowiednio skręconej nitki.

Zabieg pozwala na uzyskanie długotrwałych efektów utrzymujących się nawet 3–4 tygodnie. Należy do najłagodniejszych i najprecyzyjniejszych metod depilacji.

Sposób użycia

Zanim przystąpisz do depilacji twarzy wypróbuj urządzenie na innej części ciała. Oczyść dokładnie skórę z zanieczyszczeń i sebum. Podłącz urządzenie do zasilania i włącz je. Umieść urządzenie tuż przy skórze, u podstawy usuwanych włosów, jeśli na depilowanym obszarze ciała występują zagłębienia rozciągnij skórę ręką wyrównując jej powierzchnię. Powoli przesuwaj urządzenie po całym depilowanym obszarze.

Po zakończeniu zabiegu wyłącz urządzenie i przechowuj z dala od dzieci. Przed przystąpieniem do kolejnej depilacji wymień nitkę.

Jeśli marzy Ci się dokładna depilacja wąsika i perfekcyjna regulacja brwi bez żadnych podrażnień - postaw na nitkowanie. Kup Rio Electric Threading już teraz i ciesz się perfekcyjnym wyglądem.

Komentarze

Dodaj komentarzKanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.