Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Rio Ultrasonic Facial

Dwuzadaniowe urządzenie ultradźwiękowe do peelingu kawitacyjnego i sonoferezy. Dzięki niemu dwa specjalistyczne zabiegi rewitalizacyjne wykonasz samodzielnie bez wychodzenia z domu.

Cena: 499.00Polecany Wysyłka gratis!
 • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Producent:
Rio Beauty

Opis produktu

 • Rio Ultrasonic Facial umożliwia wykonanie dwóch specjalistycznych zabiegów kosmetycznych: peelingu kawitacyjnego i sonoferezy,
 • generuje 25000 drgań na sekundę,
 • umożliwia bezdotykowe, dokładne oczyszczenie twarzy,
 • wygładza skórę, redukuje niedoskonałości,
 • przygotowuje tkanki na przyjęcie składników odżywczych zawartych w kosmetykach,
 • w trakcie sonoferezy dogłębnie odżywia nawet warstwy skóry właściwej,
 • łączy zalety peelingów, liftingów i masaży kosmetycznych,
 • nie powoduje podrażnień ani uszkodzenia tkanek,
 • nadaje się do każdego rodzaju cery, nawet wrażliwej i płytko unaczynionej,
 • urządzenie jest bezpieczne, posiada wszystkie niezbędne certyfikaty,
 • gwarancja: 2 lata.

Na czym polega peeling kawitacyjny?

Rio Ultrasonic Facial Box To zabieg przeprowadzony z użyciem fal ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości i stałym natężeniu. Urządzenia do peelingu kawitacyjnego wytwarzają falę uderzeniową, która odrywa martwe warstwy naskórka i w ten sposób doprowadza do oczyszczenia skóry.

Peeling kawitacyjny bezdotykowo i bezboleśnie pobudza skórę do regeneracji i odbudowy przygotowując ją jednocześnie do lepszego wchłaniania składników aktywnych zawartych w kosmetykach.

Na czym polega sonofereza?

Sonofereza wykorzystuje fale ultradźwiękowe o zmiennym natężeniu, są to fale pulsacyjne. Zabieg polega na wprowadzeniu w głąb skóry substancji aktywnych, które w trakcie normalnej aplikacji słabo przenikają bariery skórne.

Sonofereza poprawia kondycję skóry, dotlenia ją, pobudza przemianę materii oraz odbudowę i regenerację tkanek.

Sposób użycia

Peeling kawitacyjny

Przetrzyj twarz flanelową lub bawełnianą tkaniną nasączoną ciepłą wodą. Włącz urządzenie i wybierz intensywność programu. Łopatkę urządzenia przystaw do twarzy delikatnie naciskając ją i przesuwaj po powierzchni skóry ku przodowi. Kropelki wody i oddzielony martwy naskórek zbiorą się na końcu łopatki. Peeling wykonuj wolno i powoli, na całym obszarze twarzy. Po zakończeniu wyłącz urządzenie, łopatkę oczyść wilgotną szmatką i włóż do tulei ochronnej.

Sonofereza

Po kąpieli lub prysznicu osusz twarz i nałóż na skórę cienką warstwę serum. Włącz urządzenie i wybierz intensywność programu. Łopatkę lekko dociśnij do twarzy i przesuwaj ją w kierunku ku tyłowi (odwrotnie do peelingu kawitacyjnego). W czasie pracy urządzenia aktywne składniki serum będą wtłaczane w skórę. Pracuj powoli nad poszczególnymi obszarami twarzy. Po użyciu wyłącz urządzenie, łopatkę przetrzyj wilgotną szmatką i włóż do tulei ochronnej.

Już po pierwszych zabiegach Twoja skóra wyraźnie ożywi się i odżyje. Jeśli nie chcesz tracić majątku na zabiegi kosmetyczne w gabinetach wybierz to urządzenie. Kup Rio Ultrasonic Facial już teraz i sama zadbaj o swoją skórę!

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także

Komentarze

Dodaj komentarzKanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.