Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Rio Skin Clear

Urządzenie do profesjonalnej światłoterapii trądziku pospolitego i różowatego w warunkach domowych. Zmniejsza stany zapalne, niszczy bakterie trądzikowe, pobudza syntezę kolagenu, regeneruje skórę.

Cena: 615.00Polecany Wysyłka gratis!
 • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Rio Skin Clear - światłoterapia trądziku pospolitego i różowatego
Producent:
Rio Beauty

Opis produktu

 • Rio Skin Clear Light umożliwia przeprowadzenie światłoterapii o działaniu przeciwbakteryjnym i przeciwzapalnym,
 • skuteczność potwierdzona badaniami,
 • działa znacznie lepiej od popularnych środków przeciwtrądzikowych (np. nadtlenku benzoilu),
 • bezpieczne dla skóry, nie powoduje podrażnień,
 • przyspiesza gojenie się uszkodzeń skóry i redukcję stanów zapalnych,
 • pobudza produkcję kolagenu i odbudowę jego struktur,
 • poprawia ukrwienie, odżywienie i ogólną kondycję skóry,
 • bezlitosne dla trądziku,
 • umożliwia całkowicie naturalne, bezpieczne i nieinwazyjne leczenie trądziku pospolitego i różowatego,
 • gwarancja: 2 lata.

Światłoterapia lampami LED

Lampy LED emitują zimne światło, nie rozgrzewają się, nie są też źródłem żadnych nieprzyjemnych bodźców w czasie naświetlań. Emitowane przez nie światło trafia wprost do komórek ciała, odbierają je zarówno błony komórkowe i mitochondria komórek. W trakcie badań nad lampami zauważono, że w zależności od długości fali i, co za tym idzie, koloru światła, osiągane są różne efekty terapeutyczne.

Poszczególne kolory światła oddziałują na naskórek (światło niebieskie) lub na naskórek i skórę właściwą (światło czerwone). Dzięki temu możliwa jest odbudowa struktury i wzmocnienie skóry w całym jej przekroju.

Sposób użycia

Włącz urządzenie i przyłóż głowicę do tego obszaru skóry, z którego chcesz usunąć pryszcze lub stany zapalne. Utrzymuj głowicę w tej pozycji przez 8,5 minuty. Przesuń głowicę na następny obszar.

Po użyciu wyłącz urządzenie. Przetrzyj głowicę środkiem antyseptycznym. Przechowuj z dala od dzieci.

Jeszcze nigdy światłoterapia nie była tak prosta, tania i łatwo dostępna. Jeśli chcesz pozbyć się objawów trądziku młodzieńczego lub różowatego szybko i naturalnie (bez żadnych chemikaliów) kup Rio Skin Clear już teraz, a w ciągu kilkunastu tygodni wygląd Twojej skóry wróci do normy.

Komentarze

Dodaj komentarzKanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.