Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Rio IPL Evolution Hair Remover

Niewielki, poręczny i bardzo łatwy w obsłudze depilator IPL do samodzielnej depilacji. Opracowany z myślą o osobach, które chcą pozbyć się niechcianych włosów tanio, szybko i trwale.

Cena: 1515.00
  • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Rio IPL Evolution Hair Remover - poręczny i skuteczny depilator IPL
Producent:
Rio Beauty

Opis produktu

  • Rio IPL Evolution Hair Remover wykorzystuje technologię IPL, czyli intensywne impulsy świetlne,
  • umożliwia trwałe pozbycie się włosów z większości obszarów ciała i niektórych rejonów twarzy (wąsik),
  • jednorazowo usuwa ok. 70 włosków,
  • dysza o wymiarach 2 na 1 cm umożliwia bardzo precyzyjną depilację,
  • urządzenie bezpieczne, certyfikowane, wygodne w użyciu,
  • niewielkie gabaryty ułatwiają obsługę i przechowywanie,
  • gwarancja: 2 lata.

Sposób użycia

Przed przystąpieniem do właściwej depilacji wypróbuj urządzenie na niewielkim obszarze skóry. Odczekaj 24 godziny i przekonaj się, czy nie masz jakichś podrażnień. Tuż przed samą depilacją skróć do minimum włosy na tych partiach ciała, które chcesz wydepilować.

Włącz urządzenie, wprowadź kod zabezpieczający, ustaw dyszę nad depilowanym obszarem skóry, urządzenie samo zainicjuje rozbłysk. Następnie przesuń dyszę na kolejny depilowany obszar.

Po zakończeniu depilacji wyłącz urządzenie i schowaj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Kolejną depilację tej samej partii ciała wykonaj po odczekaniu minimum 48 godzin, optymalnie - po dwóch tygodniach.

Rio IPL Evolution Hair Remover Box

Ten niewielki gabarytowo depilator IPL umożliwi Ci precyzyjne, szybkie i trwałe usunięcie niechcianych włosów. Kup Rio IPL Evolution już teraz, zaoszczędź na kosztownej depilacji w salonie i bezterminowo ciesz się gładką skórą.

Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.