Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Rio IPL PRO Hair Remover

Depilator IPL najnowszej generacji w wersji PRO. Umożliwia szybkie i trwałe usunięcie zbędnego owłosienia z niemal całego ciała. Łatwy w użyciu i bezpieczny. Sprawdzone rozwiązanie dla każdego.

Cena: 2308.00Polecany Wysyłka gratis!
 • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Rio IPL PRO Hair Remover - profesjonalny depilator IPL
Producent:
Rio Beauty

Opis produktu

 • Rio IPL PRO Hair Remover to udoskonalona wersja urządzenia Rio IPL Hair Remover,
 • o 30% skuteczniejszy od poprzednika,
 • przyspiesza proces depilacji aż o 20% w porównaniu z Rio IPL Hair Remover,
 • namierza do 180 włosów jednocześnie,
 • świetna, tania i wygodna alternatywa dla drogich zabiegów depilacji laserowej i IPL w gabinetach kosmetycznych,
 • dostarcza energię świetlną wprost do mieszków włosowych powodując ich długoterminową dezaktywację,
 • idealny do depilacji ramion, pach, bikini, pleców, klatki piersiowej i niektórych obszarów twarzy,
 • łatwy w obsłudze,
 • doskonały depilator dla kobiet i mężczyzn,
 • gwarancja: 2 lata.

Zasada działania urządzenia

Zasada działania Rio IPL PRO opiera się na metodzie IPL, czyli Intense Pulse Light, co można przetłumaczyć jako intensywny impuls świetlny lub intensywne światło pulsacyjne. Dysza urządzenia emituje impulsy światła, które są na tyle silne, że przenikają przez skórę i trafiają bezpośrednio do mieszków włosowych. Impulsy przenoszą ze sobą energię dezaktywującą mieszki włosowe.

Po dezaktywacji mieszki przestają wytwarzać włosy, przez co dochodzi do stopniowego zaniku niechcianego owłosienia na wydepilowanym obszarze skóry. Światło IPL nie wywiera wpływu na otoczenie mieszków tj. na samą skórę i tkanki podskórne. Skutecznie i trwale depiluje, a jednocześnie jest bardzo bezpieczne dla skóry.

Poddając się depilacji IPL na długo zapomnisz o konieczności usuwania zbędnego owłosienia, problemach z wrastającymi włoskami i podrażnieniach.

Sposób użycia

24 godziny przed przystąpieniem do właściwej depilacji wypróbuj działanie urządzenia na niewielkim obszarze skóry. Przed samą depilacją skróć włosy do minimum, umożliwi to dotarcie światła do mieszków włosowych i zapobiegnie spaleniu włosów na powierzchni.

Włącz urządzenie, wprowadź kod zabezpieczający i ustaw dyszę nad obszarem, który chcesz wydepilować. Urządzenie uruchomi się samoistnie w kontakcie ze skórą. Po każdym kolejnym rozbłysku przesuwaj urządzenie na kolejne partie skóry. Po zakończeniu zabiegu wyłącz urządzenie i schowaj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Kolejny zabieg, na tym samym obszarze, przeprowadź nie wcześniej niż po upływie 48 godzin. Producent zaleca odczekanie 2 tygodni.

Rio IPL PRO Hair Remover Box

Depilacja IPL należy do najbezpieczniejszych i najtrwalszych metod usuwania zbędnego owłosienia. Jeśli chcesz raz na zawsze zapomnieć o wszystkich niedogodnościach związanych z depilacją kup Rio IPL PRO już teraz.

Komentarze

Dodaj komentarzKanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.