Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

High Strength Raspberry Ketone

Keton malinowy, jeden z najsilniejszych naturalnych wspomagaczy spalania tłuszczu. Przyspiesza metabolizm i rozpad tkanek tłuszczowych. Pomaga szybciej i efektywniej zrzucić zbędne kilogramy.

Cena: 86.40
 • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
High Strength Raspberry Ketone - Keton Malinowy na Odchudzanie
Producent:
Health Spark
Opakowanie:
60 kapsułek

Opis produktu

 • High Strength Raspberry Ketone zawiera maksymalną dawkę czystych ketonów malinowych - aż 700mg w jednej kapsułce!
 • zmniejsza przyswajalność tłuszczy dostarczanych w pokarmach,
 • zapobiega odkładaniu się tkanki tłuszczowej i przyspiesza jej rozpad,
 • poprawia przemianę materii,
 • zwiększa termogenezę i lipolizę,
 • wywiera na organizm efekt podobny do synefryny i kapsaicyny – innych naturalnych spalaczy,
 • wyprodukowany zgodnie ze standardami GMP,
 • produkt o najwyższej jakości i skuteczności.

Ketony malinowe a odchudzanie

Badane, między innymi przez japońskich naukowców z Uniwersytetu w Ehimie, w warunkach in vitro i in vivo, ketony malinowe okazały się środkiem znacząco redukującym nadwagę i zagrożenie otyłością. Związki te mają działać na organizm zmieniając jego profil hormonalny:

 • zwiększają poziom norepinefryny, która podnosi temperaturę ciała, przyspiesza akcję serca i, co za tym idzie, przyspiesza procesy przemiany materii oraz tempo spalania tłuszczu działając jak typowy fat burner,
 • zwiększają poziom adiponektyny, hormonu bezpośrednio sterującego metabolizmem. Im większy poziom tego hormonu tym mniejsze otłuszczenie organizmu.

Sposób użycia

Przyjmuj 2 kapsułki dziennie: jedną przed śniadaniem, drugą przed obiadem, popij obficie wodą. Nie przekraczaj zalecanej dawki.

Wybierając ten najsilniejszy naturalny spalacz tłuszczu na rynku schudniesz szybciej i łatwiej niż dotychczas. Doceń odchudzającą potęgę natury, wypróbuj ketony już teraz decydując się na High Strength Raspberry Ketone.

Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.