Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Foligain Anti-Gray

Foligain Anti-Gray to rewolucyjny odsiwiacz dla mężczyzn i kobiet: powstrzymuje siwienie i systematycznie odbudowuje naturalny kolor włosów.

Cena: 174.12
  • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Foligain Anti-Gray Hair Formula
Producent:
Anagen Research
Opakowanie:
60 kapsułek

Opis produktu

Profolan - rewolucja w powstrzymywaniu łysienia!

Profolan zawiera formułę Grow3, która stymuluje porost włosów oraz utrwala ich naturalny kolor. Jeżeli na poważnie myślisz o powstrzymaniu łysienia, koniecznie zainwestuj w Profolan - najlepszy suplement łysienie w ofercie VitaLab.pl!

Dowiedz się więcej o Profolan

  • Foligain Anti-Gray aktywuje uśpione komórki pigmentowe wytwarzające melaninę – naturalny barwnik włosów,
  • stopniowo odbudowuje naturalny kolor włosów eliminując siwiznę,
  • wzmacnia włosy, nawilża je, zapewnia im elastyczność,
  • niweluje wpływ hormonów stresu usypiających melanocyty, powodujących siwienie i przerzedzanie się włosów,
  • pogrubia włosy i chroni je przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi,
  • 90-dniowa gwarancja w przypadku niezadowolenia!

Rola katalazy

Foligain Anti Gray zawiera kilka aktywnych składników przeciwdziałających utracie pigmentu i poprawiających kondycję włosów. Najważniejszym z nich jest katalaza. Katalaza to enzym, którego brak lub niedobór wywołuje w organizmie reakcję doprowadzającą do stopniowej utraty koloru. Wskutek tej reakcji dochodzi do uśpienia melanocytów i zaniku melaniny. Foligain Anti-Gray na nowo budzi uśpione komórki pigmentacyjne.

Foligain Anti-Gray zapobiega temu zjawisku i odwraca już powstałe szkody. Preparat przywraca w pełni NATURALNY kolor włosów już w ciągu 4–6 miesięcy.

Sposób użycia

Połykaj 2 kapsułki dziennie obficie popijając wodą. Nie przekraczaj zalecanej dawki.

Gwarancja

Produkt objęty jest 90-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeżeli Foligain Anti-Gray nie spełni Twoich oczekiwań, po prostu odeślij opakowanie, aby otrzymać zwrot pieniędzy.

Przeraża Cię nieuchronność siwienia? Niepotrzebnie. Przekonasz się o tym stosując Foligain Anti-Gray – ten preparat pomoże odzyskać Ci naturalny kolor włosów.

Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.