Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

SnoreZip

SnoreZip to produkt wyraźnie poprawiający jakość snu! Eliminuje chrapanie, zwiększa przepływ tlenu oraz likwiduje śluz zalegający w górnych drogach oddechowych.

Cena: 242.67
 • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
SnoreZip
Producent:
Pacific Naturals
Opakowanie:
30 ml
Skład:
Składniki aktywne: Antimonium, Tartaricum 200C, Carbo Vegetabililis 12X, Lung Porcine 6X, Mercurius Corrosivus 200C, Quebracho 3X, Sticta Pulmonaria 200C, Teucrium Marum 3X. Składniki nieaktywne: Alcohol 20%v/v, Purified Water.

Opis produktu

 • Dzięki SnoreZip uzyskasz spokojny, niezakłócony sen,
 • produkt likwiduje zaburzenia oddechowe, powodowane zmniejszonym przepływem tlenu,
 • eliminuje senność, bóle głowy oraz osłabienie libido,
 • pomaga przezwyciężyć zmęczenie w ciągu dnia,
 • poprawia zdolność koncentracji oraz aktywność fizyczną i intelektualną,
 • rozwiązuje problem suchości i bólu gardła,
 • przynosi ulgę Tobie, poprawiając jednocześnie jakość snu Twoich bliskich,
 • niezwykle łatwy sposób aplikacji - produkt ma formę spray’u,
 • bezpieczny i skuteczny, 
 • nie powoduje skutków ubocznych.

Próbujesz walczyć z chrapaniem? Domowe metody zawodzą? Nie męcz swoich bliskich, przywróć organizmowi naturalny cykl snu. Zdecyduj się na SnoreZip i wstawaj z łóżka całkowicie wypoczęty!

Dlaczego zdarza Ci się chrapać?

Chrapanie to rezultat zaburzeń, generowanych w dużym stopniu przez przyczyny laryngologiczne. Podczas snu dochodzi do zwężenia kanału gardła oraz nosa. W efekcie przepływ powietrza staje się utrudniony, a to prowadzi do zaburzeń oddechowych. Wirujące powietrze, przedostające się do płuc wydaje dźwięk, zwany potocznie chrapaniem. Przyczyny tego stanu mogą tkwić również w niedrożnym kanale nosowym, coraz częściej zwraca się również uwagę na związek tej dolegliwości z problemami układu krążenia, cukrzycy typu II, nadciśnienia i zespołu metabolicznego.

Czym jest SnoreZip?

SnoreZip to całkowicie naturalny, homeopatyczny spray doustny, który pomaga złagodzić objawy powodujące chrapanie. Nie wpływa negatywnie na pracę organizmu, jest całkowicie nieinwazyjną metodą przywracającą spokojny sen. Dzięki SnoreZip będziesz budzić się z dodatkową dawką energii, wyspany i wypoczęty!

Zastosuj najlepsze rozwiązanie w walce z chrapaniem! Wybierz SnoreZip - niezastąpioną pomoc w przywróceniu zdrowego snu!

Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.