Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Oxy Sleep

Oxy Sleep to suplement zawierający melatoninę - hormon regulujący i przywracający naturalny cykl snu. Dzięki Oxy Sleep zapomnisz o nieprzespanych nocach, staniesz się wypoczęty i zyskasz więcej energii!

Cena: 242.67
 • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Oxy Sleep
Producent:
Pacific Naturals
Opakowanie:
60 kapsułek

Opis produktu

Cierpisz na bezsenność?

Wypróbuj preparat SoMesta, który oferuje lepsze wyniki niż Oxy Sleep i jest wyżej oceniany przez klientów.

Dowiedz się więcej o SoMesta

 • dzięki specjalnie skomponowanym składnikom gwarantuje spokojny, niezakłócony sen,
 • relaksuje i uspokaja, zapewniając dobre samopoczucie każdego poranka,
 • reguluje rytmy okołodobowe, przywracając prawidłowy cykl snu,
 • gwarantuje, że każdego dnia będziesz budzić się wypoczęty i pełen energii,
 • eliminuje problem przejściowej bezsenności,
 • promuje zdrowy sen,
 • pozwala organizmowi na szybszą regenerację,
 • Oxy Sleep opiera się wyłącznie na naturalnych, ziołowych składnikach,
 • zawiera melatoninę - hormon naturalnie wywołujący sen,
 • suplement nie uzależnia, jest bezpieczny dla organizmu.

Męczy Cię poranne uczucie niewyspania? Nie możesz pozbyć się worków pod oczami? Zdecyduj się na Oxy Sleep - produkt niezwykle wspomagający regenerację organizmu i przywrócenie zdrowego, spokojnego i beztroskiego snu!

Czym wyróżnia się Oxy Sleep i dlaczego jest tak skuteczny?

Produkt ten opiera swoje działanie w zdecydowanym stopniu na melatoninie. Wielokrotnie wykazywano, że to zakłócenia w funkcjonowaniu tego hormonu wpływają w ogromnej mierze na problemy ze snem. Melatonina produkowana jest przez szyszynkę, jej znaczenie dla prawidłowego cyklu snu jest kluczowe: to hormon, który pomaga odczuwać senność, sprawia, że powieki stają się “ciężkie”. Badania kliniczne wykazały, że melatonina redukuje zakłócenia zasypiania u osób z pierwotnymi zaburzeniami snu. Zaburzenia zmniejszyły się także u osób z zespołem opóźnionej fazy snu oraz tych, cierpiących na bezsenność.

Koniec z nieskończonym liczeniem baranów, nocnymi wędrówkami po pokoju i porannymi zawrotami głowy. Wybierz Oxy Sleep! Zafunduj sobie spokojny sen a swojemu organizmowi - zasłużoną regenerację i wypoczynek!

Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.