Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Caralluma Actives

Caralluma Actives to najnowsze osiągnięcie firmy Pacific Naturals w dziedzinie odchudzania. Suplement ten powstał na bazie egzotycznego składnika caralluma fimbriata, działającego m.in. na powstrzymywanie głodu oraz zwiększenie wytrzymałości.

Cena: 264.73
 • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Caralluma Actives
Producent:
Pacific Naturals
Opakowanie:
30 kapsułek
Skład:
Slimaluma (Caralluma Fimbriata extract), Cellulose, Water

Opis produktu

African Mango - następca Caralluma Actives

Jeżeli interesuje Cię osiągnięcie najlepszych wyników koniecznie wypróbuj African Mango, który zawiera udoskonaloną formułę Caralluma Actives i oferuje znacznie lepsze wyniki!

Wypróbuj African Mango

 • Caralluma Actives skutecznie hamuje apetyt, zapobiegając uczuciu głodu,
 • nowoczesna formuła produktu zawiera ekstrakt z indyjskiego sukulentu, służącego jako przenośny zapas żywności dla miejscowych myśliwych,
 • zawarta w suplemencie Caralluma fimbriata, wykazuje właściwości antyaterogenne oraz powstrzymujące rozwój otyłości,
 • Caralluma fimbriata zawiera HCA, przyczyniając się do utraty masy ciała,
 • suplement zwiększa wytrzymałość organizmu,
 • redukuje zmęczenie oraz dodaje energii,
 • pomaga przywrócić prawidłową wagę ciała,
 • wpływa na poprawę samopoczucia,
 • wolny od kofeiny,
 • wyłącznie naturalna metoda walki ze zbędnymi kilogramami,
 • produkt poddany badaniom klinicznym, oceniony został jako wyjątkowo bezpieczny dla zdrowia.

Męczy Cię ciągła walka z nadmiarem kilogramów? Wybierz Caralluma Actives, stworzony na bazie skarbu indyjskich lasów: Caralluma fimbriata, który zapewnia uczucie sytości na wiele godzin!

W jaki sposób Caralluma fimbrata przyczynia się do utraty masy ciała?

Caralluma fimbriata - główny składnik zawarty w suplemencie Caralluma Actives, od wieków używany był przez Hindusów do tłumienia uczucia głodu podczas długich wypraw myśliwskich. Sukulent ten poddano wielokrotnie badaniom, które potwierdziły jego skuteczność w dziedzinie odchudzania. Zaobserwowano u niego działanie blokujące aktywność enzymów, które odpowiedzialne są za produkcję komórek tłuszczowych. W ten sposób organizm zmuszany jest do spalania rezerw tłuszczu, zalegającego w organizmie. Caralluma fimbriata wpływa również na zmniejszenie poziomu cukru we krwi oraz hamowanie tworzenia się płytek miażdżycowych. Jej główną zaletą jest fakt, że wysyła do mózgu sygnał o nasyceniu organizmu, w ten sposób nie czujemy głodu.

Sposób użycia

Zaleca się stosowanie jednej kapsułki Caralluma Actives przed głównym posiłkiem, raz dziennie. Suplement powinien być przechowywany w chłodnym miejscu, w temperaturze do 30o C.

Wybrałeś już swój sposób na utratę kilogramów? Przekonaj się o sile naturalnych sposobów na odchudzanie, popartych wieloletnią indyjską tradycją, zawartą w Caralluma Actives!

Komentarze

Dodaj komentarzKanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.