Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Foligain Minoxidil Foam for Women

Foligain - Minoxidil Foam 2% for Women to najnowsze osiągnięcie firmy Newton Everett! Foligain jest pianką przeznaczoną dla kobiet, która dzięki 2% zawartości minoksydylu skutecznie hamuje wypadanie włosów oraz wspomaga ich odrost!

Cena: 206.52
 • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Foligain Minoxidil Foam for Women
Producent:
Anagen Research
Opakowanie:
177 ml

Opis produktu

 • Foligain to innowacyjna metoda przeciwdziałająca nadmiernemu wypadaniu włosów,
 • zawarty w piance minoksydyl działa na mieszki włosowe, stymulując porost nowych włosów oraz przywracając zdrową kondycję skóry,
 • spowalnia i zatrzymuje wypadanie włosów w ciągu kilku miesięcy użytkowania,
 • pierwsze rezultaty już po 2 miesiącach od pierwsze użycia,
 • dzięki stosowaniu Foligain, włosy stają się grubsze i bardziej gęste,
 • najbardziej efektywne rozwiązanie w leczeniu łysienia androgenowego,
 • idealny dla kobiet, wykazujących łysienie na szczycie głowy oraz linii przedziałku,
 • skład poparty badaniami klinicznymi, o udowodnionej skuteczności działania,
 • łatwa aplikacja oraz wysoka wydajność - produkt wystarcza na ok. 3 miesięczne użytkowanie,
 • idealna alternatywa dla drogich przeszczepów włosów dla Pań,
 • produkt w pełni bezpieczny.

Kiedy powinnaś zdecydować się na Foligain - Minoxidil Foam 2% for Women?

Foligain działać będzie najefektywniej w przypadku kobiet cierpiących na łysienie androgenowe. Jeżeli więc zauważyłaś, że Twoje włosy stają się cieńsze, ich kondycja się pogarsza, a przerzedzenie obejmuje środek głowy, jeśli którykolwiek z członków Twojej rodziny cierpiał na łysienie - Foligain jest dla Ciebie.

Foligain - Minoxidil Foam 2% for Women może pomóc zarówno Tobie jak i 30 milionom innych kobiet cierpiących na dziedziczną utratę włosów! Wypróbuj ten preparat już dziś!

Jak zawarty w piance minoksydyl wpływa na porost włosów u kobiet?

Minoksydyl 2% to składnik rewitalizujący mieszki włosowe, dzięki czemu włosy faktycznie zaczynają rosnąć. Działając od wewnątrz - odżywia dodatkowo cebulki włosowe oraz zatrzymuje proces ubytku włosów na głowie. Stosując Foligain dwa razy dziennie, codziennie - faza wzrostu włosa staje się dłuższa, a wielkość samych włosów zwiększa się.

Większość użytkowniczek zauważa pierwsze rezultaty po 2 - 4 miesiącach stosowania. Co więcej - badania przeprowadzone na grupie 300 kobiet wykazały, że w porównaniu do tych używających placebo - kobiety stosujące minoksydyl odnotowały nie tylko wyraźne zwiększenie ilości włosów, lecz również korzyści natury psychicznej oraz związanej ze stylem życia.

Potrzebujesz efektywnego rozwiązania w walce z ubytkiem włosów? Postaw na Foligain - Minoxidil Foam 2% for Women! Preparat ten zapewnie Ci najlepsze rezultaty dzięki zawartości minoksydylu!

Sposób użycia

Produkt aplikować należy codziennie, 2 razy dziennie, rano i wieczorem na obszar skóry dotknięty łysieniem. Wmasuj “porcję” pianki w skórę głowy oraz umyj dokładnie ręce. Używanie preparatu w większej ilości lub częściej nie poprawi wyników. Aby utrzymać efekt porostu włosów zaleca się ciągłe korzystanie z preparatu.

Uwagi

Produktu nie powinno się używać jeśli:

 • jesteś w ciąży lub karmisz piersią,
 • wypadanie włosów związane jest z porodem,
 • jesteś niepełnoletnia - produkt może być stosowany od 18 roku życia,
 • Twoja skóra jest czerwona, podrażniona lub wykazuje stan zapalny,
 • stosujesz inne preparaty na porost włosów,
 • nie znasz przyczyn wypadania włosów.

Problem łysienia można odwrócić. Wystarczy skuteczna metoda przeciwdziałająca jego objawom. Wypróbuj Foligain - Minoxidil Foam 2% for Women i przekonaj się o sile jego działania.

Kanały płatności
© 2007-2019 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.